Žena skritizovala ľudí, že sa nevedia obliekať na svadby. Keď zverejnila svoje šaty, všetci sa do nej pustili

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (laurencandy3)

Žena neúmyselne spustila búrlivú diskusiu o oblečení, ktoré je vhodné na svadbu. Spôsobilo to video, na ktorom ukázala, podľa jej názoru, dokonalé šaty na svadbu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Lauren zverejnila svoj názor na to, že ľudia pozvaní na svadbu sa na ňu nevedia dobre obliecť. Vo videu ukázala, že si kúpila šaty, ktoré sú podľa nej na svadbu jednoducho dokonalé. Keď to ľudia uvideli, neboli o tom príliš presvedčení. Veď pochopíte sami.

@laurencandy3 Asos this is a dream🥹 #weddingguest #weddingguestdress #asoshaul #asos ♬ الصوت الأصلي – b5he

Ľudia si myslia, že majú bielu farbu

Kvetinové šaty si kúpila na stránke Asos a podľa opisu majú „šalviovozelenú“ farbu. Ona sama ich nazvala najkrajšími šatami na svadbu. Tento model vyzerá ako dokonalá voľba na letnú svadbu, má dlhú sukňu a vyjde vás približne na 100 eur. Šaty sa však stali dosť kritizované, pretože podľa mnohých ľudí boli až príliš bledé, takmer biele.

Čo si o tom myslíte vy?

Mnohí ľudia si to všimli a myslia si, že ak jej šaty na záberoch zo svadby budú vyzerať biele, nemala by si ich obliecť, pretože biela farba je určená pre nevestu. „Na slnku to bude vyzerať úplne biele, hlavne na kamere. Mám šaty presne takejto farby,“ napísala jedna žena. Väčšina ľudí sa s ňou zhodla a myslia si, že výber tejto farby je až príliš blízko bielej.

Lauren urobila všetko preto, aby šaty obhájila a priznala, že pri nahrávaní videa použila filter, ktorý ich farbu trochu upravil.