Žena posiela desivé varovanie. Zaspala s prsteňom na ruke po prehýrenej noci a skončila na pohotovosti

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@briannap31)

Žena na sociálnej sieti zdieľala varovanie. Zažila si totiž hrozivý zážitok a to len kvôli tomu, že si na noc nezložila z ruky prsteň.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, po prehýrenej noci s kamarátkami by mala nasledovať rutina, na ktorú by ste nemali zabúdať. Nestačí sa len odlíčiť, prezliecť do pyžama a niečo zajesť, dôležité je tiež zložiť zo seba všetky šperky. Nie všetci majú po zabudnutí tohto kroku nepríjemnú skúsenosť, no nájdu sa aj takí, ktorí sa na druhý deň našli na pohotovosti po tom, ako im zabudnutý prsteň prerušil krvný obeh. To sa stalo aj žene menom Brianna, ktorá svoj príbeh zdieľala na sociálnej sieti.

Foto: TikTok (@briannap31)

Nedokázala ho dať dolu

Brianna zdieľala video s popisom: „Po noci vonku som spala s prsteňom.“ Toto varovanie má slúžiť pre všetky ženy, aby nespravili rovnakú chybu ako ona.

Ďalší záber ukazuje, že ženin prst je úplne opuchnutý a červený, pričom popis pokračoval: „Toto nie je príbeh na zaplakanie. Toto je skutočný hororový príbeh. Tento prsteň sa nedá dať dole. Skúšame to všetkými prostriedkami.“ 

V ďalšej časti videa žena vyskúšala celý rad trikov na uvoľnenie prsteňa vrátane namáčania prstov v ľadovej vode, zdvihnutia ruky pri držaní ľadového obkladu a omotania opuchnutej časti prsta šnúrkou v zúfalom pokuse zmenšiť jej veľkosť. Žiaľ, žiadna z domácich metód nezabrala.

Foto: TikTok (@briannap31)

Vyhľadala odbornú pomoc

Video ďalej pokračuje zúfalou Briannou, ktorá odkazuje ľuďom: „Pre všetkých, ktorí sa pýtajú, nie, stále nie je dole a toto je najhorší deň v mojom živote. Majte sa.“

Veľkosť je prsta sa takmer zdvojnásobila, no Brianne sa stále nedarilo stiahnuť prsteň z ruky. Rozhodla sa preto, že ho konečne nechá rozrezať.

Brianna zdokumentovala aj tento proces a prezradila, že hľadá profesionálnu pomoc a žartovala, že: „Všetky modlitby sú vítané.“  Aj v tomto prípade to však vyzeralo, že to nebude fungovať a nevedeli si rady ani odborníci. Nakoniec však Brianna konečne svoj prst oslobodila a stálo ju to „len“ tri ďalšie neúspešné pokusy.

Brianna ukončila video slovami: „Preboha, som voľná!“ a jej príbeh tak mal šťastný koniec.

Skritizovali ju

Video odvtedy dosiahlo na platforme viac ako 6,7 milióna pozretí a ľudia sa hneď nahrnuli do komentárov. Väčšina písala o tom, ako je tento prípad ich nočnou morou a dúfajú, že sa im niečo také nikdy nestane, no v komentároch sa našli aj odborníci, ktorí skritizovali Briannu.

„Dievča, zožeň si väčší prsteň. Vždy spím so svojimi šperkami a som klenotník,“ poradil jej jeden z odborníkov.

Ľudia zároveň nechápali, ako sa niečo také mohlo stať, keďže bežne spia s prsteňmi a nikdy sa im nič také nestalo. Brianna na takéto komentáre odpovedala nasledovne: „Pred spaním som pila veľa alkoholu, takže som bola dehydrovaná a prsty mi opuchli.“ 

Najnovšie články