Plus size modelku skritizovali za výber oblečenia, označili ho za nevhodné. Na nevhodné komentáre má jasnú odpoveď

Nikoleta Kottešová

Foto: TikTok (sampaigeeee)

Plus size modelka vrátila útok človeku, ktorý ju zosmiešnil v komentári za to, že mala na sebe „nevhodné“ oblečenie, keď bola na výlete v Disney Worlde.

Článok pokračuje pod videom ↓

Sam Paige nedávno navštívila Disney World a bol jej uštedrený nevhodný komentár na jej postavu a oblečenie. Modelka zverejnila sériu svojich videí z Disney Worldu na sociálnu sieť TikTok a vyhlásila, že je to jej „obľúbené miesto.“ Troll komentoval jej videá, že si počas návštevy Disney Worldu zvolila „nevhodné“ oblečenie, uviedol portál Tyla.

@sampaigeeeeMy fave place!!!♬ original sound – A

Útok vrátila

Komentáre boli citované v inom videu, kde odpovedala na kritiku. Komentujúci povedal: „Prečo sa tak nevhodne obliekate, keď ste v zábavnom parku pre deti? To je oblečenie, ktoré nosíte na stretnutie dospelých.“ V každom prípade, Paige vrátila úder povedala že ju označil za „nevhodnú“ no veľa iných ľudí nosí oveľa viac odhaľujúce oblečenie ako to, ktoré mala ona. Povedala: „Tento komentár je taký nepríjemný, pretože mám na sebe košeľu s rukávmi a sukňou. A toto je sukňa, ku ktorej sú pripevnené šortky, a vy ju považujete za ‚nevhodnú‘. Alebo vám prekáža to, že je na veľkom tele? Vychudnutí ľudia nosia kratšie a viac odhaľujúce veci aj v zábavných parkoch. Ale keďže ja som tučná, je to nevhodné.“ Priaznivci modelky podporili jej odpoveď a povedali, že jej „outfit bol taký roztomilý“ a ubezpečili ju, že „zaoblené ženy sú nenávidené bez ohľadu na to, ako sa obliekajú.“

@sampaigeeee Replying to @stranger_danger_get_away ♬ original sound – Sam Paige

Majú pravidlá

Iná osoba ju povzbudzovala, aby „nosila to, v čom sa cíti dobre“, zatiaľ čo niekto iný povedal, že „ľudia sa veľmi rozčulujú nad zbytočnosťami.“ Pokiaľ ide o to, čo je v Disney Worlde „nevhodné“, má spoločnosť pravidlá týkajúce sa oblečenia. Podľa nich môžu ľuďom zablokovať vstup, ak personál vyhodnotí, že je hosť oblečený nevhodne. A keďže sa Sam bez problémov dostala dnu, jej oblečenie na návštevu v podstate dostalo schválenie Disney Worldu.

@sampaigeeeeMe all morning to morgan even tho I was making us late♬ original sound – ㅤ

Najnovšie články