Táto žena ostala znovu tehotná len 6 týždňov po pôrode prvého dieťaťa. Správa, ktorú lekár oznámil manželom, ich poriadne šokovala!

Monizz

Elizabeth Curbyová otehotnela s dvojčatami len šesť týždňov po narodení svojho prvého dieťatka. Mladá matka predpokladala, že počas dojčenia otehotnieť nemôže. Jej prvá dcéra sa narodila v januári 2016. Dvojčatá sa narodili v decembri 2016.

Článok pokračuje pod videom ↓
decka1
dailymail.co.uk

„Keď sme zistili, že čakáme ďalšie dieťa, môj manžel ostal jednoducho biely.“ 27-ročná mamička odhaľuje, ako ostala tehotná s dvojičkami len šesť týždňov po pôrode svojho prvého dieťaťa. Čas, ktorý prežili, označila za najhektickejšie a zároveň najzábavnejšie obdobie jej života.

decka2
dailymail.co.uk

Namiesto jedného dvaja

Mladí rodičia ostali ešte viac zdesení, keď zistili, že len šesť týždňov po pôrode nečakajú len jedno bábätko, ale rovno dve. Po prvorodenej dcére sa mali čoskoro začať pýtať na svet dvaja chlapci. Na vlas rovnakí chlapci.

decka5
dailymail.co.uk

Elizabeth Curbyová ani na moment nepremýšľala o antikoncepcii po pôrode. Mladá Austrálčanka verila, že počas dojčenia prvej dcérky Charlie nemôže otehotnieť.  Tu je však dôkaz, že dojčenie nie je žiadna antikoncepcia. Rodičia zo Sydney tak majú v súčasnosti troch potomkov. A všetci traja sa narodili v roku 2016.

decka3
dailymail.co.uk

Otehotnieť počas dojčenia? Nemožné!

Veľa žien je presvedčených, že oplodnenie počas tehotenstva jednoducho nie je možné. Nedovolia to hormóny. Lekári sa môžu postaviť aj na hlavu, tvrdohlavé ženy si povedať nedajú. Podľa Elizabeth Curbyovej ju jej lekár dáva ako vzorový príklad všetkým nastávajúcim mamičkám, ktoré nechcú otehotnieť a predsa si s partnerom aj počas dojčenia nedávajú pozor.

decka4
dailymail.co.uk

Elizabeth spolu so svojim manželom Benom takisto lekárovi neverili, keď im graviditu potvrdil. Napriek štyrom pozitívnym tehotenským testom a lekárskemu vyšetreniu nedokázali uveriť, že také niečo je naozaj možné. Ich lekár v tom čase pôsobil na klinike krátko a tak si mysleli, že je to omyl. „Vraveli sme si, že určite sa mýli, nemá ešte toľko skúseností. Dnes však viem, ako veľmi sme sa mýlili my.“

decka6
dailymail.co.uk

Chlapci sa narodili v decembri minulého roka, zdraví a krásni a obaja vážili bezmála tri kilogramy. Šokovaní neboli len manželia, ale príbuzní a priatelia. Nikto neveril, že je niečo také možné a že ženský organizmus bol tak skoro po pôrode pripravený na ďalšie tehotenstvo. Dnes sa trojnásobná mamička realizuje zapisovaním svojich nezvyčajných skúsenosti na austrálskom blogu. Kuriozitou bolo aj to, že manželský pár je spolu dokopy 2 roky. Behom tohto času stihli splodiť a priviesť na svet tri deti.

decka11
dailymail.co.uk

Rozprávkový koniec

Obaja manželia sa zhodujú, že ako partneri sú mimoriadne dobrý tím, preto aj starostlivosť o deti nie je nijak veľmi náročná. Navyše viac ako ročná Charlie si našla svojho najlepšieho priateľa v psovi, ktorý jej vynahrádza rodičov vždy, keď ich viac potrebujú trojmesační chlapci.

decka7
dailymail.co.uk

Elizabeth tvrdí, že staršia sestrička sa s v rámci svojich možností o bračekov dobre stará a niekedy mame pomáha aj pri prebaľovaní. Napriek tomu ju trochu mrzí, že pri dvoch malých deťoch si svoju staršiu dcérku nestíha užívať tak, ako mala pôvodne v pláne. Podľa jej vlastných slov, by ale svoju rodinu nemenila za nič na svete a ani na moment neľutovala, že tak skoro čakajú ďalšie dve deti. Napriek všetkému je však jej najlepšou kamoškou na život a na smrť jej dcérka Charlie.

decka9
dailymail.co.uk

Aj vy veríte, že dojčenie je zaručená antikoncepcia? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti v komentároch.

Pozri aj: Mamička robila so svojím dieťatkom tento jednoduchý rituál každý večer. Vysvetľuje, akú obrovskú silu majú slová matky!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), dailymail.co.uk