Prekonala rakovinu a rozhodla sa žiť naplno, od svojho muža však žiada bizarnú vec. Nad touto požiadavkou budete krútiť hlavou

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Muž sa podelil o svoj príbeh a o to, ako rakovina jeho manželky úplne zmenila ich rodinu. Jej želanie ho uvrhlo do zúfalstva, pretože kým ho nevyslovila, myslel si, že ich manželstvo je bezproblémové. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, muž menom Derek sa rozhodol podeliť o svoj príbeh, ktorý vás dostane na emočnú horskú dráhu. Jeho manželke totiž diagnostikovali rakovinu, no našťastie sa dostala z najhoršieho. Čo však nečakal, bolo, že táto choroba jej zmení pohľad na svet a tým pádom aj na neho samotného.

Foto: Pexels

Prekonala rakovinu

Derek, ktorý má 45 rokov, a jeho manželka Melania, ktorá má 43, sú manželmi už 20 rokov a spolu sú už 25 rokov. Muž opísal svoju manželku ako najlojálnejšiu, najinteligentnejšiu a najviac starostlivú osobu, akú kedy stretol. Prezradil, že si vždy myslel, že má šťastie, že stretol a oženil sa s Melaniou. Je to vraj krásna žena a veľa ľudí jej to hovorilo počas celého manželstva. Ona však vždy bola pre svoj vzhľad neistá.

Pred siedmimi mesiacmi bola Derekovej manželke diagnostikovaná rakovina maternice, ale situácia nebola vážna a lekári zareagovali rýchlo. Ako Derek priznal, nikdy sa tým pádom o jej stav neobával. Mala úplnú hysterektómiu a rýchlo sa začala uzdravovať. Derek si vzal v práci voľno, aby sa o ňu postaral po operácii a zdalo sa, že všetko je v poriadku. A hoci nebol veľmi emociálny človek, vedel, že jeho manželka to znášala ťažko, a tak sa jej snažil byť oporou. Jedného dňa sa však ich život obrátil naruby.

Chcela žiť naplno

Najnovšie články