Žena vyskúšala jednoduchý trik, ktorým chcela vyčistiť odtok. Keď uvidíte, ako to dopadlo, nikdy to nespravíte

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@kandy_kitty87)

Internet je plný trikov do domácnosti, ktoré vám pomôžu s varením, upratovaním či praním. Nie vždy aj skutočne fungujú a jedna žena sa o tom presvedčila na vlastnej koži.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, jedna žena sa rozhodla vyskúšať trik, ktorý videla na sociálnej sieti a vyčistiť špinavý odtok v umývadle. Rozhodla sa preto vybrať celý odtok, tak ako to videla na internete, a vyčistiť zaschnutú špinu. Namiesto čistého odtoku však dosiahla katastrofu – vytotila si totiž celú kuchyňu.

Foto: Pexels

Vytopila kuchyňu

Vo videu žena najprv odskrutkovala železnú časť z odtoku a potom ukázala svoj špinavý odtok, do ktorého nasypala biely čistiaci prášok, aby sa zbavila nechutného čierneho a hnedého mazu. Naniesla hrubú vrstvu a následne to začala čistiť kefou. A potom urobila veľkú chybu. Pustila vodu. Prvý náznak toho, že niečo nie je dobre, bol zvuk, ktorý sa ozval.

„Natočila som to, pretože som bola nadšená, že ho môžem všetkým ukázať pred a po tomto triku,“ povedala žena pre Newsflare a pokračuje: „Odskrutkovala som poklop v kuchynskom dreze, aby som vyčistila ťažko dostupné miesta.“

„Po niekoľkých sekundách som cítila, že mám mokré nohy a na moje prekvapenie, keď som sa pozrela dolu do mojej kuchynskej skrinky, zo zatvorených dvierok vychádzal doslova vodopád. Áno, vytopila som si kuchyňu,“ priznáva žena. Teraz všetkým odkazuje, že by nemali veriť všetkému, čo vidia na internete a radšej sa majú riadiť vlastným rozumom.

@kandy_kitty87 ⚠️ THIS IS WHY YOU SHOULDNT BELIEVE EVERYTHING ON THE INTERNET! ⚠️ #massivefail #kitchenfail #cleaningfail #cleaninghack #fyp ♬ original sound – Kandy Kitty

Najnovšie články