Rodina jej 11 rokov nedovolila ostrihať si vlasy. Neuveríte, ako teraz Karolina vyzerá

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Väčšina mamičiek svojim dcéram nechce strihať vlasy. Kým niektorým ich predsavzatie vydrží len pár rokov, iné majú tento problém aj v dospelosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Star, reálnou princeznou Rapunzel sa stala Karolina Czajkowska, ktorej rodina nedovolila ostrihať si vlasy už jedenásť rokov. Teraz má 30 a jej vlasy majú dĺžku takmer 180 centimetrov. Karolina nemala vždy také dlhé vlasy, nechala si ich narásť postupne, na želanie svojej príbuznej.

Naposledy sa strihala, keď mala 19 rokov

V detstve mala vlasy po ramená, na strednej zase po pás. Keď mala 19 rokov, ostrihala si z nich 30 centimetrov, potom ju však mama a stará mama požiadali, aby sa už nikdy nestrihala. Odvtedy si svoje vlasy dáva 30-ročná žena len podstrihnúť, aby ich mala zdravé a v dobrom stave.

Foto: profimedia

Dlhé vlasy nie sú príliš praktické

Teraz sú jej vlasy dlhšie ako jej výška, s čím má, samozrejme, problémy. Stúpa si na ne, hocikam sa jej zamotajú, preto takmer vždy nosí drdol. Okrem toho používa veľa olejov a masiek, aby boli zdravé, taktiež spí s vlasmi spletenými do vrkoča. Keďže internet je plný nenávistných ľudí, Karolina čelí kritike na sociálnych sieťach. Ľudia jej vlasy označujú za škaredé a nepraktické.

Foto: profimedia

Kritika na sociálnych sieťach

„Nemala som vždy také dlhé vlasy. Ako tínedžerka som mala vlasy po pás a odvtedy som ich nechala rásť. Pred 11 rokmi som si ostrihala asi 30 centimetrov a nebola som spokojná ja, ani moja rodina. Všetky ženy v našej rodine mali odjakživa dlhé vlasy,“ povedala.

Svoje vlasy miluje