Plus size modelka, ktorú obdivujú ženy po celom svete. Vďaka tomuto je Ashley Graham sebavedomá aj s kilami navyše

Banana

Teplé počasie so sebou prináša aj postupné odhaľovanie postavy, ktorá môže potrápiť mnoho žien. Ak chcete vyzerať a cítiť sa lepšie, stačí urobiť aj malé zmeny. Prebytočné kilá zhodíte aj vďaka nápoju, ktorého recept sme vám nedávno priniesli. Ani o trochu nižšia váha však nemusí byť zárukou, že sa budete cítiť skvele a sebavedome. Plavková sezóna je pre mnohé ženy doslova strašiakom a spôsobuje im nepríjemné pocity. Prečo sa trápiť kvôli svojmu telu, ktoré môžete mať rady také, aké je? Perfektným dôkazom zdravého sebavedomia a lásky k ženskému telu je plus size modelka Ashley Graham. Ak ju ešte nepoznáte, určite vás táto žena nadchne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Táto modelka sa vôbec netrápi a so svojimi kilami navyše je zmierená. Dokonca si na nich postavila celú svoju kariéru a dnes je známa naprieč celým svetom. Jej telo nespĺňa zaužívané štandardy krásy, ktoré vidíme na predvádzacích mólach a na stránkach časopisov, no predsa je tak obľúbená a pracovné ponuky sa jej len tak hrnú. Ashley Graham svoj recept na úspech a dá sa povedať i šťastie netají a aj vďaka jej knihám ho zdieľa s celým svetom – je dôležité svoje telo milovať také, aké je a byť vo svojej koži spokojná.

Táto sexy bohyňa povzbudzuje ženy po celom svete a prihovára sa im aj skrz svoju kolekciu plaviek. Tie sú navrhnuté špeciálne pre ženy, ktoré sú mimo mier 90-60-90, no padnú každej dáme. Samotná Ashley fotí a natáča v plavkách takmer každý deň a nemyslite si, že okrem kilogramov navyše je jej telo dokonalé.

Netají ani celulitídu, či drobné strie, no aj to všetko vie doslova nosiť s gráciou a hrdosťou. Sebavedomá žena, ktorá si je vedomá, že ideál fyzickej krásy neexistuje a skutočná krása vyžaruje v prvom rade z nášho vnútra. Ako sa cítime, tak na ostatných pôsobíme.

Po prezretí jej fotografií musíme uznať, že Ashley sa cíti skutočne fantasticky. Vždy usmiata a dobre naladená modelka prezentuje svoju kolekciu plaviek aj na instagrame a fotografie v ňou navrhnutých plavkách jej posielajú ženy z rôznych kútov planéty. Vravia, že vďaka nej našli svoje dávno stratené sebavedomie a naučili sa mať rady samé seba.

https://www.instagram.com/p/BheLa6Sn23J/?tagged=ashleygrahamxswimsuitsforall

Plavky, ktoré navrhla Ashley sú ako stvorené k oslave krásnych ženských kriviek. Dokážu zvýrazniť všetko to, na čo by mali byť ženy pyšné a rafinované detaily odpútajú pozornosť od problémovejších partií.

Šnurovania, zaujímavé zapínania, previazanie za krkom alebo iné dekorácie sú znakom tejto kolekcie. Nájdete v nej rôzne farby, vzory ale aj čierno-bielu klasiku, ktorá azda nikdy nevýjde z módy.

Čo poviete na tieto kúsky? Uživila by sa táto krásna modelka aj ako módna návrhárka? Páčia sa vám plavky od tejto sympatickej plus size modelky? Minimálne má Ashley fanúšika vo svojej mame, s ktorou sú si veľmi podobné.

zdroj: Jana, instagram.com

Najnovšie články