Žena požiadala o ruku svojho priateľa a ľudia na internete ju odsúdili: Nemáš žiadnu sebaúctu

Nikoleta Kottešová

Foto: TikTok (sukhmingarcha)

Žena požiadala svojho manžela o ruku. Na internete sa nestretla s pochopením a valila sa na ňu vlna kritiky.  

Článok pokračuje pod videom ↓

Internet môže byť vo veľa prípadoch naozaj kruté miesto. Presvedčila sa o tom aj 27-ročná Sukhmin Garcha, ktorú ľudia trollujú za to, čo spravila. Napriek tomu sa žena z Kanady, a jej dnes už snúbenec Shiraz Brar rozhodli nad to povzniesť. Video z výnimočného momentu toho páru sa stalo virálnym, pričom niektorí tvrdia, že Shiraz nebol šťastný, že mu to Sukhmin navrhuje.

@sukhmingarcha This summer was special 🤍 #kelownabc #fyp ♬ yebbas heartbreak – ☆˚˳༚

Robia si z nej žarty

Podľa portálu Tyla komentáre siahajú od otázky, či ju bolí koleno, až po iné ženy, ktoré hovoria, že radšej „vysajú oceán“, než by mali muža požiadať o ruku. Ale Sukhmin sa snaží, aby ju to nevyviedlo z miery. Čoskoro nevesta prehovorila o svojich skúsenostiach a povedala, že aj keď bola „nervózna“ pri žiadosti o ruku, „bola vždy otvorená“ takejto možnosti.

Bola to len otázka toho, nájsť ten správny okamih. Stalo sa tak pri krásnom výhľade pri vode. Pre každého, kto podotkol, že jej priateľ nebol z tohto kroku nadšený Sukhmin rýchlo oponovala: „Nespôsobilo to žiadne problémy. Môj priateľ mal na tvári najväčší úsmev. Naše rodiny ma skutočne podporovali a som z toho šťastná. Moja mama bola naozaj hrdá.“

Foto: TikTok (sukhmingarcha)

Chce vyzvať aj ostatných

Sukhmin chce vyzvať ostatných, aby sa nebáli urobiť podobný krok. „Úprimne, povedala by som, jednoducho to urobte!“ To, že to ešte neurobilo veľa žien neznamená, že je to nesprávne. „Toto sú len zastarané rodové roly vytvorené spoločnosťou, sme nová generácia a určite môžeme vybudovať novú spoločnosť, kde rodové roly neexistujú.“ Aj jej rodina ju viac než podporovala, čo pomohlo prehlušiť nenávistné komentáre od trollov: „Mojim priateľom a rodine sa to páčilo. Na TikToku som síce dostala určitú vlnu nenávisti, ale len veľmi malú v porovnaní s pozitívnymi komentármi.“

„Dostala som veľa negatívnych komentárov. Mnohé z nich boli „radšej by som zomrel“ alebo „nemá žiadnu sebaúctu“, „nevyzerá šťastne“ a zoznam by mohol pokračovať aj ďalej. Dodala, že veľa nenávisti pochádzalo najmä od žien. „Bolo zaujímavé vidieť, ako muži podporovali ženy. V našej spoločnosti vždy chceme rovnosť, ale kvôli kultúrnej zaujatosti vždy existuje odpor. Skutočne verím, že musíme prelomiť tieto normy a žiť život naplno.“ Sukhmin ďalej vyzýva ľudí, aby boli láskaví a išli si za tým, čo chcú.