Nevesta nechcela na svojej svadbe deti, a tak všetkým zaplatila opatrovateľku. Spustila vlnu kritiky

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Nevesta sa rozhodla, že na svojej svadbe nechce deti, a tak sa rozhodla všetkým zaplatiť opatrovateľku. Myslela si, že tak robí svojim hosťom láskavosť, no rýchlo zistila, že si vyslúžila presne opačné reakcie. Všetci zúrili.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Kidspot, keď máte veľkú svadbu, možno budete v pokušení nastaviť všetkým hosťom nejaké pravidlá, no vedzte, že nimi niekoho určite naštvete. Či už zvolíte prísny dresscode alebo netradičné menu, určite sa nájde niekto, komu to nebude vyhovovať. Táto nevesta sa však rozhodla pre ešte riskantnejší krok.

Foto: pixabay.com

Vytvorila miesto pre deti

Nevesta menom Celine rýchlo zistila, že keď sa rozhodla premiestniť všetky deti hostí do zvlášť budovy, ich rodičia z toho neboli nadšení.

„Vydala som sa tento rok v lete a hoci som chcela svadbu bez detí, uvedomila som si, že by to vylúčilo veľa mojich priateľov a rodiny,“ uviedla nevesta v príspevku na sociálnej sieti.

Rozhodla sa preto nájsť iné riešenie, o ktorom si myslela, že bude všetkým vyhovovať. Napísala: „Prenajala som bratovo interiérové ihrisko a zaplatila zamestnancom, aby pracovali v neskorých hodinách. V podstate som im zaplatila dvojnásobok času do polnoci bez ohľadu na to, či tam boli deti alebo nie.“

Keďže ide o ľudí, ktorí sa bežne starajú o deti, nevesta to považovala za najbezpečnejšiu možnosť, pri ktorej sa deti navyše zabavia.

Foto: pixabay.com

Hostia nesúhlasili

Najnovšie články