Nevesta nechcela na svojej svadbe deti, a tak všetkým zaplatila opatrovateľku. Spustila vlnu kritiky

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Hoci nevesta bola so svojím nápadom spokojná, jej hostia mali iný názor.

„Ľudia boli naštvaní, že vnútorné ihrisko je tak ďaleko (asi päť minút jazdy),“ vysvetlila nevesta a pokračuje: „Boli naštvaní, že deti nedostanú rovnaké jedlo ako ľudia na recepcii. Nie, dostali pizzu, nachos a kuracie nugetky.”

Našli sa aj hostia, ktorí jednoducho nechceli nechať svoje deti v tomto hernom centre, pretože si nemysleli, že personál sa dokáže postarať o dojčatá.

Vyslúžila si nadávky

Nevesta neskôr zistila, že jej hostia sa nielen sťažovali, ale dokonca si od nich vyslúžila aj smršť nadávok. Priznala, že sa pritom snažila spraviť milú vec a nečakala, že by to ľudia mohli vziať zle. Jej manžel bol, našťastie, na jej strane a tvrdil, že radšej mali všetkým odkázať, aby nechali svoje deti jednoducho doma.

„Môj manžel povedal, že sme mali usporiadať svadbu kompletne bez detí a radšej sa vysporiadať s nenávisťou namiesto plytvania peniazmi na nevďačníkov,“ vysvetľuje nevesta.

„Moja teta ma dokonca nazvala hriešnikom, pretože nechcem na recepcii pár tuctov kričiacich a plačúcich detí,“ dodáva Celine.

Celine bola zo všetkých tých negatívnych reakcií rozrušená a začala rozmýšľať, či naozaj spravila niečo zlé. Rozhodla sa preto obrátiť na internet a spýtať sa na názor nezainteresovaných ľudí.

Foto: Image by freepic.diller on Freepik

Ľudia nesúhlasia

Internetoví komentujúci sa jej však, na jej prekvapenie, zastali. Považovali jej nápad za starostlivý a chválili ju za to, že sa sama rozhodla odbremeniť rodičov, ktorí boli podľa internetu viac než nevďační.

„Snažíte sa čo najlepšie vyhovieť ľuďom a aj tak nikdy nebudú šťastní,“ odkázal jej jeden komentujúci.

„Autorka príspevku znie neuveriteľne pozorne a prekonala každú osobu, ktorú poznám a ktorá mala svadbu,“ píše ďalšia a dodáva: „Niektorí ľudia chcú, aby boli ostatní rovnako nešťastní ako oni. Mohli ste ich v šatách odniesť na miesto konania na vlastnom chrbte a stále by sa sťažovali, prečo ich váš manžel neovieval.“

Najnovšie články