Muž sa s ňou rozviedol po 18-tich rokoch, úplne sa zložila. Premena, ktorou si prešla, je neuveriteľná

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Plymouth Live)

Po 18-tich rokoch sa s ňou rozviedol manžel. Emma bola najprv nešťastná a zrútená, neskôr si však povedala, že s tým musí niečo robiť. Jej premena je neuveriteľná.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, Emma Sheppard sa so svojím manželom rozviedli v roku 2020 a cítila sa veľmi nešťastná. A to nielen psychicky, starosti jej robil aj jej vzhľad. Teraz sa však zmenila na nespoznanie. Svoj život zmenila od základov a rozhodla sa, že začne cvičiť a vzdá sa nezdravého jedla.

Rozhodla sa pre úplnú zmenu

Emma schudla, rozhodla sa chodiť von a dodala, že sa začala cítiť úžasne. Jej premena sa ukázala aj navonok, keď sa jej život totálne otočil. „Cítim sa úžasne a je to, ako keby krása vychádzala zvnútra. Je to ako keby som lietala. Predtým som tvrdo pracovala a starala sa o všetkých ostatných. Po rozvode som si však povedala, že je čas na mňa.“

Teraz žije život, aký vždy chcela

„Vyzerala som staro, prázdno a vyčerpane, ale teraz žijem úžasný život. Som šťastná a vyzerám úplne inak.“ 42-ročná žena sa rozviedla a aj keď sa spočiatku cítila na dne, našla silu ísť ďalej. Prerobila svoj šatník a vymenila čierne veci za farebné. Potom začala cvičiť a zobrala prácu navyše, aby sa viac zamestnala.

Aj keď bola po rozvode zničená, rozhodla sa, že to bude robiť inak. „Jedného dňa som sa zobudila a pomyslela som si, pochádzam z rodiny silných žien, som slobodná a môžem zmeniť svoj život. Teraz je na mne všetko úplne iné a stále sa usmievam.“

Najnovšie články