Žena šokovala priznaním, že mala sex len dve hodiny po pôrode. Neuveríte, prečo to urobila

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Pexels

Kontroverzná mamička mala sex na nemocničnom lôžku len dve hodiny po tom, ako podstúpila cisársky rez. Opísala, že sa to stalo veľmi rýchlo, takže si ani nestihla uvedomiť, či zažíva nejaké nepohodlie či bolesti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mama menom Debbie Hodge priznala, že na sex so svojím partnerom čakala len dve hodiny po tom, ako porodila ich dieťa. Tento zážitok opísala ako výnimočný. Píše o tom portál DailyStar.

Foto: pixabay.com

Nemyslela si, že môže znova otehotnieť

44-ročná Debbie z Londýna priznala, že kvôli epidurálke toho veľa necítila, no stále to považuje za výnimočný zážitok. V roku 2019 Debbie pre Sun povedala: „Ako žena, či už tehotná alebo nie, som niekto, kto sa cíti dobre vo svojej koži. Mám rada sex a po každom z mojich prvých troch tehotenstiev som sa do štrnástich dní znova milovala so svojím partnerom.“

Keď vo veku 39 rokov zistila, že je opäť tehotná a to so svojím novým partnerom, ktorý bol od nej o 15 rokov mladší, ostala prekvapená.

„Vlastne som si nemyslela, že by som mohla znova otehotnieť, pretože som mala takú nepravidelnú menštruáciu, ale potom som tesne pred Vianocami zistila, že budeme mať dieťa,“ spomína Debbie.

Foto: pixabay.com

Mala núdzový pôrod

Najnovšie články