Žena šokovala priznaním, že mala sex len dve hodiny po pôrode. Neuveríte, prečo to urobila

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Pexels

Debbie spomína, že svoju dcéru Ameliu prenášala. Štyri dni po termíne sa však konečne dočkala pôrodu a šla do nemocnice.

„V nemocnici išlo všetko dobre, ale potom rutinná kontrola srdcového tepu dieťaťa odhalila, že klesá,“ spomína Debbie. Hneď potom do jej izby vbehol nemocničný tím a ju previezli na sálu, kde mala podstúpiť núdzový cisársky rez.

„Bol to skutočný šok, pretože všetko sa udialo tak rýchlo,“ dodáva mamička.

Došlo k sexu

Mama potom dostala súkromnú izbu, aby sa zotavila z operácie, ale namiesto oddychu zvolila sex.

Prezradila: „Keď Amelia ležala vo svojej postieľke, maznali sme sa s partnerom na posteli a než som sa spamätala, mali sme sex.“

„Bola medzi nami taká neuveriteľná blízkosť. Necítila som sa sexi, ale cítila som sa výnimočne,“ opisuje Debbie celý incident.

„Skončilo to tak rýchlo, že si nepamätám, že by som cítila nejaké nepohodlie, ale mohlo to byť preto, že som mala v sebe epidurál,“ priznáva mamička. A hoci z jej slov vyplýva, že to neľutuje a stále na to spomína ako na niečo výnimočné, jej vzťah s vtedajším partnerom nevydržal.  Debbie sa so svojím partnerom rozišla len pár mesiacov po narodení svojej dcérky, no na randenie nezanevrela. Znova sa rozhodla hľadať toho pravého, keď malá Amelia začala chodiť do školy.

Najnovšie články