Ženu varovali rodičia pred ich vlastným synom. Keď bol tínedžer, zabil všetky zvieratá, ktoré mu prišli pod ruku, to však nie je všetko

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena sa rozhodla spraviť isté opatrenia po tom, ako si vypočula varovanie od rodičov svojho priateľa. Ich slová ju šokovali a ona zistila, že ho v skutočnosti vôbec nepoznala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, niekedy si môžete myslieť, že niekoho poznáte, no neskôr zistíte, ako veľmi ste sa mýlili. To sa stalo aj tejto žene, ktorá bola po uši zamilovaná do svojho priateľa a všetko sa zdalo skvelé, až kým sa raz nerozprávala osamote s jeho rodičmi a oni ju varovali. Ich slová ju ohromili natoľko, že priateľovi prestala dôverovať.

Foto: Image by Freepik

Spojila ich láska k zvieratám

24-ročná žena vysvetlila, že chodila so svojím o rok mladším priateľom dva roky, kým došlo k osudnému zisteniu. Stretli sa v útulku, keď hľadala tretieho psíka, ktorého by si mohla adoptovať a on tam pomáhal ako dobrovoľník. A práve láska k zvieratám ich spojila a oni sa rozhodli ostať v kontakte. Poznali sa niekoľko mesiacov, kým sa rozhodli, že sa oficiálne dajú dokopy. Krátko potom ju priateľ zoznámil so svojimi rodičmi.

Všetko vyzeralo úžasne a ich vzťah len kvitol, preto sa po dvoch rokoch rozhodli, že by spolu chceli začať bývať. Dovtedy sa len veľmi často navštevovali, a tak usúdili, že je čas spraviť ďalší krok. Keď sa však žena rozhodla túto novinku oznámiť jeho rodičom, netušila, čo ju čaká a o akom pekle sa dozvie.

Varovali ju

Najnovšie články