Malo to byť najkrajšie obdobie ich života, stala sa tragédia: Nevesta zomrela na svadobnej ceste

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Robbie Morgan)

29-ročná žena tragicky zomrela na svadobnej ceste pri nehode golfového vozíka. Tešili sa, že začnú spoločný život, stal sa však úplný opak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Ladbible, 30-ročný Robbie Morgan si svoju partnerku Marinu zobral v kostole St Mary & St Merkorious na Rhodose v Sydney. Ale v zničujúcom obrate udalostí sa priatelia a rodina stretli na mieste o tri týždne neskôr na jej pohreb.

Nehoda s golfovým vozíkom

Robbie šoféroval golfovú buginu, ktorá sa prevrátila, keď urobil otočku. Záchranári sa snažili Marinu zachrániť viac ako pol hodinu, no nepodarilo sa. Inšpektor uviedol, že jej smrť bola tragická nehoda, pričom neexistujú žiadne známy požitia alkoholu alebo nebezpečnej jazdy. Je možné, že nemal dostatočné množstvo skúseností s riadením tohto typu vozidla. „Bola to tragická nehoda,“ skonštatovali vo vyhlásení.

Mala pozitívny pohľad na život

Marinina sesternica Miriam napísala na jej počet báseň a povedala, že manželstvo s Robbiem je pre ňu snom, ktorý sa splnil. Veľmi túžila po manželstve a bola rada, že stretla svoju spriaznenú dušu, pretože sa chcela stať nevestou a mať rodinu. Robbiemu večer pred svadbou povedala, že jej život už nemôže byť lepší.

„Bola krásna zvnútra aj zvonku, rada sa smiala a vždy mala pozitívny pohľad na život. Neviem popísať smútok v mojom srdci, moju manželku milovali mnohí ľudia,“ povedal Robbie. Zároveň dodal, že na jej pamiatku založil nadáciu Marina Morgan Foundation.

Najnovšie články