Žena pobúrila mnohých ľudí na sociálnych sieťach, iní len krútia hlavou. Ako často nosíte pyžamo vy?

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Jedna žena vyvolala na sociálnych sieťach obrovskú diskusiu, keď prezradila, že svoje pyžamo nosí na sebe aj niekoľko nocí za sebou, kým ho vyperie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, niektorí ľudia sú tým dosť znechutení a trvajú na tom, že pyžamo by mala hneď po jednom nosení vyprať. Mnohí ľudia zostali znechutení, no iní si zase myslia, že je normálne nosiť pyžamo aj niekoľko nocí za sebou.

Foto: pixabay

Ako často meníte pyžamo vy?

„Ako často meníte svoje pyžamo? Ja nosím jedno aj tri noci za sebou, ale teraz si nie som úplne istá,“ spýtala sa používateľka TikTok-u Allison a mnohí ľudia ju poriadne zvozili. „Veď ho mám na sebe osem a viac hodín. To jednoducho nemôže byť čisté.“ „Každú noc iné. Veď aj spodné prádlo používate len raz. A to isté robím aj s mojimi deťmi.“ „Nie! Veď keď spím tak sa potím. Prečo by tom ho mala znovu nosiť?“

Foto: pixabay

Ostrá diskusia

Ľudia sa odvolávajú na pot, ale aj na odumreté kožné bunky, ktorých sa telo zbavuje. Našlo sa však aj množstvo ďalších ľudí, ktorí si myslia, že nie je nič zlé na tom, keď nosíme pyžamo aj niekoľko nocí po sebe. „Počkať. To sú vážne aj ľudia, ktorí nenosia pyžamo niekoľko nocí za sebou?“ „Tak toto určite nešetrí životné prostredie. Kým to nie je špinavé a nesmrdí to, pokojne ho nosím aj týždeň.“

Na pobavenie, našlo sa aj množstvo takých ľudí, ktorí sú prekvapení tým, že niektorí ľudia vôbec nosia pyžamá, čo je teda asi jediný spôsob, ako túto debatu vyhrať.