Rozvod oslávila spálením svojich svadobných šiat. Nechýbalo ani šampanské

Dana Kleinová

Foto: TikTok (lauren_brooke91)

Každý sa s rozchodom vyrovnáva inak. Niekto sa prejedá zmrzlinou a leží v posteli, iný zas vyráža do ulíc s priateľmi. A netreba zabúdať ani na veci, ktoré po vzťahu ostanú. Zbaviť sa ich je niekedy ťažšie než sa môže zdať. Teda ak nie ste Lauren. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Stačilo jedno video na TikToku a Lauren Brooke získala šesť miliónov pozretí. Rozvedená žena sa rozhodla natočiť ako páli svoje svadobné šaty a okrem ohňa vyvolala aj búrlivé reakcie, informuje portál New York Post. 

Reprofoto: TikTok (lauren_brooke91)

Bola manželkou vojaka

31-ročná Lauren sa zamilovala do svojho manžela počas toho, ako obaja navštevovali rovnaký baptistický kostol. Pár sa zosobášil v roku 2012, no po rokoch sa ich manželstvo začalo rúcať. Čiastočne za to mohli požiadavky z práce jej manžela, ktorý bol súčasťou národnej gardy.

„Byť manželkou vie byť náročné… Tlak z jeho práce zaťažuje manželstvo,“ priznala Lauren.

Mama dvoch detí pochádza zo Severnej Karolíny, kde sú požiadavky na rozvod komplikovanejšie. Pár musí žiť oddelene presne rok a deň, predtým než sa môže rozviesť. Po deviatich rokoch manželstva tak Lauren v septembri 2021 vyplnila separačné papiere, hoci stále dúfala, že sa ich problémy vyriešia.

Rok, ktorý prežila sama, bol pre ňu emocionálnou horskou dráhou a nakoniec sa skončil rozvodom. Svoju novo objavenú slobodu sa preto rozhodla osláviť veľkolepo – zapálením svojich svadobných šiat. Okrem fotografky ju pri tomto kroku sprevádzal aj jej nový priateľ Jonathan, s ktorým sa zoznámila na Tinderi.

„Ľudia ma nazvali narcisom a vyhľadávačkou pozornosti. Hovoria, že ja sama som problém. Toto fotenie nemalo byť oslavou samotného rozvodu, ale oslavou toho, že som ho prežila,“ vysvetlila Lauren.

Reprofoto: TikTok (lauren_brooke91)

Spálila aj fotky

So šampanským v ruke, v dlhých červených šatách a vysokých opätkoch, Lauren oslávila svoju nezávislosť.

„Čo iné som mala spraviť so svojimi svadobnými šatami? Nedali sa vrátiť a nedala by som ich svojej dcére. Nie po tom, ako to skončilo. Tak prečo ich nespáliť?“ objasnila Lauren svoj zámer.

„Veľa ľudí si myslí, že som sa chcela pomstiť. Ak by som sa chcela pomstiť, existuje milión iných spôsobov, ako to urobiť,“ dodala.

Šliapala po fotkách

Najnovšie články