Rozvod oslávila spálením svojich svadobných šiat. Nechýbalo ani šampanské

Dana Kleinová

Foto: TikTok (lauren_brooke91)

Na vysokých opätkoch šliapala po fotkách v rámčeku, na ktorých bola so svojim bývalým manželom v časoch, kedy ešte boli šťastní a ďalšie fotografie roztrhala ručne.

„Bolo skvelé vidieť ju smiať sa. Tento rok bol mimoriadne ťažký s plno emóciami a hľadaním nového spôsobu života,“ vyjadrila sa jej mama Felicia. 

Reprofoto: TikTok (lauren_brooke91)

Reakcie boli rôzne

Po tom, čo zverejnila nielen dve videá, ale aj fotky, začala Lauren dostávať rôzne reakcie. Nie každý súhlasil s jej počinom a ľudia si nebrali servítky pred ústa.

„Niekto je tu zatrpknutý,“ vyjadril sa komentujúci.

Iní sa rozhodli namiesto jej počinu komentovať jej váhu. Nazvali ju tučnou. Lauren si však z toho nič nerobí, lebo vie, že má úplne normálnu postavu.

Veľa žien sa s jej príbehom zároveň stotožnilo a v komentároch zdieľalo svoje vlastné skúsenosti so vzťahom s vojakom.

„Malo mi byť jasné, že šlo o vojaka. Nikdy viac,“ vyjadrila sa jej sledovateľka.

„Ach, vojak, práve som sa tiež rozviedla s jedným z nich,“ pridala sa k nej ďalšia.

„Nechaj ma hádať, vojak z námorníctva? Som rada, že som opustila vojaka, s ktorým som bola. Najhoršou chybou môjho života bolo zasnúbiť sa s narcisom,“ píše ďalšia.

Väčšina žien ju v jej rozhodnutí podporuje a pod jej videami sa nazbierali stovky povzbudzujúcich komentárov, ktoré jej prajú to najlepšie a dokonca zisťujú, odkiaľ má tieto ikonické červené šaty, v ktorých vystupuje na videu.

@lauren_brooke91 #fyp #divorce #divorcetiktok #burnthedress #whereitendsbaileyzimmerman #divorcehumor🤪 ♬ Where It Ends – Bailey Zimmerman

Hoci má Lauren teraz nový vzťah, priznala, že do manželstva sa neponáhľa.

„Úprimne netuším, či sa ešte niekedy znova vydám,“ povedala Lauren. „Momentálne som vo fáze života, kedy som šťastná, spokojná a už nesmútim ani nemám zlomené srdce. Zameriavam sa na seba, svoje deti a môj súčasný vzťah.“

Jej nový priateľ je plne pripravený podporovať ju na ich spoločnej ceste životom, a tak ako na fotení, aj v živote stále stojí po jej boku. „Je to neskutočne úžasná žena a chcem tu byť pre ňu, ako najlepšie viem,“ priznal Johathan.

Najnovšie články