Zhodila takmer 80 kilogramov. Žena dramaticky schudla a jej rodina ju takmer nespoznala

Kristína Hagarová

Foto. Instagram (one2one_sharna_and_melanie)

Niektorí ľudia dostanú občas v živote pocit, že musia všetko zmeniť. Svoje myslenie, spôsob života, stravovanie. Vtedy príde veľký zlom, kedy sa môže všetko obrátiť k lepšiemu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Sharni Skevington sa rozhodla, že radikálne zmení svoj život po tom, čo kvôli svojej váhe nevládala bez zadýchania preniesť svoju dcéru po schodoch. Ako uvádza portál NottinghamPost, v roku 2018, keď mala 28 rokov sa rozhodla, že musí schudnúť. Mama trojročnej Elsie povedala, že mala depresiu z toho, že nevládze.

Veľký zlom

„Stále by som jedla len lupienky a sladkosti, nevedela som, kedy prestať. Bol to začarovaný kruh a kvôli svojej úzkosti som sa nútila jesť ďalej. Váha sa len hromadila. Potom som zrazu zistila, že potrebujem zmenu. Chcela som byť zdravá pre svoje dievčatko.“  Povedala, že tiež nechcela byť tou veľkou mamou na ihrisku a chcela sa cítiť sebavedome, čo je pre ňu veľmi dôležité.

Inšpiruje ženy

Podarilo sa jej schudnúť takmer 80 kilogramov, predtým vážila 130. Povedala, že bolo psychicky náročné udržať sa a nespadnúť do prejedania, no teraz sa snaží jesť rozumne a zdravo. Cíti sa sebavedome a vie, že dokáže čokoľvek. Ako začala chudnúť, už viac nie je osamelá a hanblivá žena. Ostatné dámy taktiež inšpiruje k tomu, aby boli so sebou spokojné tým, že budú na sebe pracovať.

Najnovšie články