Príbeh mamičky vás doženie k slzám. Jej dni sú už zrátané, chce vytvoriť špeciálnu spomienku pre dcéru

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Mamička sa podelila o srdcervúci príbeh. Neostáva jej veľa času a chce vytvoriť špeciálnu spomienku pre svoju dcérku, aby si ju pamätala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, 40-ročná mamička zverejnila na sociálnej sieti tragické priznanie, v ktorom odhalila, že jej zostávajú mesiace života a nie je si istá, čo zanechať pre svoje dieťa. Vedela, že si musí vytvoriť špeciálnu spomienku so svojím dvojmesačným dieťaťom predtým, než odíde, aby si ju mohla jej dcérka zapamätať.

Foto: Pexels

Neostáva jej veľa času

Mamička so zlomeným srdcom povedala, že chce čo najlepšie využiť svoje posledné mesiace a vytvoriť špeciálnu spomienku pre svoje dvojmesačné dieťa, aby ukázala, ako veľa pre ňu znamená. Žena sa o svoj smutný príbeh podelila na internetovom fóre a emotívni komentátori sa rýchlo podelili o slová podpory.

„Vedieť, že sa nedožijem toho, aby som videla moje dvojmesačné dieťa chodiť alebo rozprávať, ani spoznať jej osobnosť, je nepredstaviteľná bolesť,“ priznala žena. Požiadala preto používateľov platformy, aby jej pomohli prísť s nápadmi, najmä od tých, ktorí stratili rodičov na začiatku svojho života.

„Chcela som sa opýtať ľudí, ktorí stratili svoju mamu skoro, v čase keď boli ešte bábätká, či je niečo, čo by ste chceli mať od svojej mamy, čo by vám pomohlo a vďaka čomu by ste sa cítili, že ju milujete, aj keď si ju nepamätáte,“ napísala mama v príspevku.

Nakúpila pre dcéru knihy

Najnovšie články