Vydala sa za milionára z Dubaja a žije si ako v rozprávke. Má to však háčik, neuveríte, čo pre to musela urobiť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (soudiofarabia)

Mladá Britka si žije svoj rozprávkový život po tom, ako sa vydala za milionára. Za pozlátkom sa však skrýva oveľa viac, než by ste čakali a ako manželka známeho muža musí dodržiavať prísne pravidlá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, 26-ročná Soudi Al Nadak a jej 32-ročný manžel Jamal Al Nadak sa zoznámili pred siedmimi rokmi, keď obaja študovali v Dubaji. O štyri roky neskôr sa rozhodli zosobášiť a dnes Soudi pridáva momenty z jej luxusného života na sociálne siete, kde si získala už množstvo priaznivcov. Niektorí sa však boja o jej bezpečnosť, a tak často vysvetľuje pravidlá svojho života ako manželky milionára, ktoré znejú až neuveriteľne pre obyčajných ľudí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Soudi✨ (@soudiofarabia)

Dodržiavajú prísne pravidlá

Hoci ju ľudia označili za zlatokopku, Soudi tvrdí, že ju jej manžel miluje preto, ako sa o seba stará a že obaja dodržiavajú isté pravidlá, aby si zabezpečili šťastné manželstvo. Napríklad, ani jeden z nich sa nemôže kamarátiť s osobami opačného pohlavia, musia navzájom poznať svoje heslá a zároveň musia obaja neustále zdieľať svoju polohu na GPS, aby ten druhý vždy vedel, kde sa jeho partner nachádza.

„Ľudia si vždy robia vlastné predpoklady, takže rada uvádzam svoj príbeh na pravú mieru. Vždy ma baví brať so sebou svojich sledovateľov na nákupy, recenzie jedál a dovolenky. Cítim sa tak spojená so svetom. Jamal a ja pred sebou nič netajíme, máme otvorenú komunikáciu a poznáme heslá toho druhého,“ prezradila Soudi.

„Vždy sa obliekam skromne a vždy dbám na to, aby bolo všetko dokonalé ako moje vlasy, nechty a mejkap. Vždy si dávam pozor na to, čo zdieľam na sociálnych sieťach, aby som rešpektovala Jamala a jeho rodinu, pretože majú uzavretú komunitu,“ dodala manželka milionára.

@soudiofarabia Just out here living my best life ✌🏼 #fyp #bae #relationship #dubai #trending #foryoupage #emirati ♬ Skenny beatz – لونگین 🍁

Manželstvo s ním má isté premenné

Najnovšie články