Slovenka sa žien opýtala na názor na svojho partnera: Od tohto muža okamžite utekaj, odkazujú jej

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Vzťahy sú naozaj veľmi komplikované a len málokto dokáže povedať, čo je podľa neho normálne a čo už je cez čiaru. Na druhej strane, práve ženy veľmi často varovné signály nevnímajú a zostávajú vo vzťahu, ktorý im môže ublížiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

To je aj prípad Slovenky, ktorá mala na ženy otázku v skupine Priznania žien. Jej príspevok má už viac ako tisíc reakcií a ženy, ktoré jej naň odpísali, majú jednoznačný názor. Od toho muža by mala určite utekať.

„Príde Vám v pohode, ak má môj partner moje platobné karty a všetko platí cez karty iba on? Keď si chcem niečo kúpiť- zdôrazňujem, že za moje zarobené peniaze, musím ho poprosiť o dovolenie, či môžem… Viackrát sme sa o tom pohádali… On tvrdí, že veľa míňam a peniaze šetrí pre nás oboch. Bývame v byte, ktorý platím iba ja… Odôvodňuje to tým, že on tento byt aj tak nechcel kupovať… Partner mi nedovolí mať žiadnu hotovosť u seba, že vraj by som všetko minula… Maximálne mi dovolí raz za mesiac mať v peňaženke 10 eur.

Nie je jednoduché odísť

Ako je pravda, že rada nakupujem, oblečenie drogériu, dizajnové veci do domácnosti a naozaj som dokázala niekedy minúť pol výplaty týždeň… Ale fakt, že teraz zarábam skoro 2000 eur v čistom a chodím do práce aj cez víkendy a k dispozícii mám 10 eur mesačne v peňaženke a som totálne odkázaná na to, či mi môj partner dovolí niečo kúpiť ma ubíja… Ako to vidíte vy?“

Mnohé ženy pre ňu majú odkaz, aby od takého chlapa okamžite utekala a nezostávala s ním ani o minútu dlhšie. Niektoré boli vyslovene vulgárne a odkazujú jej, že je hlúpa, pretože takto by so sebou nikto zametať nenechal. Ako to vidíte vy? Čo by ste žene odkázali a ako by ste reagovali na jej mieste?

Najnovšie články