Ako trávi Vianoce prezidentka Zuzana Čaputová? Tento detail mnohých ľudí veľmi prekvapil

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Vianoce sú tie sviatky, kedy sa každý z nás začína akýmsi spôsobom sťahovať do seba a myslieť na svojich blízkych a rodinu. Výnimkou nie je ani prezidentka, ktorá taktiež trávi sviatky v kruhu svojich najbližších.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prezidentka Zuzana Čaputová v relácii Ranné noviny televízie JOJ prezradila, ako vyzerá Štedrý deň u nej doma. Prezradila, že podobne ako iné rodiny, tak aj ona ozdobuje dom so svojimi dvoma dcérami. Pri štedrovečernom stole sedia len v úzkom kruhu rodiny, a to bez ochranky, ktorá prezidentku sprevádza na každom kroku.

FOTO TASR – Jaroslav Novák

Dôležité je súkromie rodiny

„V rámci môjho domu prežívame bežné súkromie rodiny, takže toto nie,“ odpovedala na otázku moderátorky, ktorá sa pýtala, či pri štedrovečernom stole sedí aj ochranka. Ako však uvádza portál Pre ženu, inak je to u prezidentky s vianočnými darčekmi. Ich rozbaľovanie sa často nevyhne kontrole, či je obsah bezpečný.

Vianočné darčeky sa kontrolujú

Prezidentka prezradila, že pokiaľ príde darček zvonka a nie je od jej dcér, rodiny alebo partnera, kontroluje ho pyrotechnik. Pod kontrolou je podľa nej všetko, okrem darčekov od jej najbližších.

Najnovšie články