Družička si nechala ušiť oslnivé šaty, ktorými zatieni nevestu. Tá je z toho zúfalá a prosí o radu

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com / Reddit (r/Weddingattireapproval)

Nevesta sa naštvala po tom, ako uvidela, aké šaty si chce družička vziať na jej svadbu – bez toho, aby sa s ňou o tom najprv poradila. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Nevesta, ktorá sa rozhodla ostať v anonymite, zverejnila príspevok, v ktorom sa zdôverila s jej problém s družičkou. Tá sa rozhodla nechať si ušiť šaty na mieru a neporadila sa o tom s nevestou, hoci tá dala všetkým družičkám jasné pokyny o tom, ako si predstavuje ich šaty. Píše o tom Mirror.

Foto: pixabay.com

Často sa hádajú

Nevesta ostala pobúrená kvôli jednej z jej družičiek, ktorá sa s ňou neustále háda kvôli šatám. Nevesta má totiž presnú predstavu o tom, ako by mali šaty družičiek vyzerať, no táto družička nesúhlasí. Namiesto toho sa rozhodla nechať si bez nevestinho súhlasu ušiť šaty na mieru, ktoré sa vôbec nehodia k téme svadby.

V príspevku nevesta zdieľala fotku dlhých smaragdových šiat s trblietavými detailmi na ramenách a páse a s vysokým rozparkom na jednej nohe, čo sú podľa nej šaty, ktoré si jej družička chce obliecť. Popis fotky znel: „Jedna z mojich družičiek sa so mnou už mesiace háda o šatách, ktoré si chce obliecť. Prešli sme stovky možností. Vydávam sa v stodole a ona si chce obliecť večernú róbu.“ Zároveň dodala, že si družička nechala tieto šaty ušiť bez rozparku a trblietavých kamienkov a namiesto zelenej budú vo farbe, ktorú vybrala nevesta pre všetky družičky.

Foto: Reddit (r/Weddingattireapproval)

Kázali jej vyhodiť ju

Príspevok si hneď vyslúžil desiatky komentárov od žien, ktoré sa postavili na nevestinu stranu. Kázali jej, aby neustúpila a držala sa svojej vysnívanej predstavy a ak sa to tejto družičke nepáči, jednoducho by nemala byť družičkou.

Jedna komentujúca napísala: „Povedz jej, že nemôže byť družičkou, ak sa nezačne správať ako dospelá a neprestane sa snažiť, aby bola táto svadba len o nej. Ak sa začne znova rozčuľovať, je von zo svadby a jej pozvánka je zrušená.“ 

Druhá sa k nej hneď pridala: „Povedz jej, nech si vyberie zo schválených šiat, inak nemôže byť na svadbe. Ak o tom diskutujete mesiace a ona prišla s takýmto riešením, zrejme to aj tak neberie vážne.“ 

Došlo k nedorozumeniu

Nevesta neskôr aktualizovala celý príspevok, keďže vysvitlo, že došlo k nedorozumeniu. Družička si v skutočnosti objednávala šaty, ktoré nevesta schválila, no nechala si ich ušiť na mieru, keďže jej žiadna z veľkostí z obchodu dobre nesedela.

K nedorozumeniu došlo, keďže si v konverzácii posielali fotografie rôznych šiat a podľa toho, ako boli poslané, nevesta pochopila, že družička sa rozhodla pre tieto bez toho, aby sa s ňou o tom poradila.

Najnovšie články