Poznal ju celý svet, plastika jej zničila kariéru. Baby z Hriešneho tanca po rokoch prehovorila

Kristína Hagarová

Foto: MovieStillsDB

Asi celý svet pozná príbeh Jennifer Grey a jej operácie nosa, rinoplastiky. Často sa o ňom hovorí ako o prípadoch, kedy plastika úplne zmení tvár človeka a zrazu vyzeráte ako niekto úplne iný.

Ako uvádza portál Newbeauty, Jennifer Grey je známa hlavne postavou Baby z Hriešneho tanca. Kvôli svojmu nosu mala dlho komplexy, avšak keď si ho nechala zoperovať, stal sa z nej úplne iný človek a množstvo ľudí ju nespoznávalo. Nedávno vydala monografiu Out of the Corner, kde hovorí, že veľmi dlho hľadala dôvod, prečo je zrazu na okraji šoubiznisu.

Foto: MovieStillsDB

Sama si zatvorila dvere

„Vedela som, aká je odpoveď, vyhnala som sa sama,“ povedala 62-ročná herečka s odkazom na svoju neslávne známu plastiku nosa. Bohužiaľ, podľa jej slov sa zdá, že k rinoplastike ju dohnala jej matka. „Milovala ma a chcela mi pomôcť. Bola pragmatická a povedala mi, že je ťažké ma obsadiť, preto by som to mala ľuďom uľahčiť,“ povedala. Vtedy však nemohla tušiť, že práve plastika jej zatvorí dvere do Hollywoodu, kam mala namierené.

Foto: Moviestillsdb

Nespoznávali ju kolegovia

Mnohí ľudia jej nos komentovali a aj keď predtým neuvažovala nad tým, že by si ho nechala zoperovať (aj keď obaja jej rodičia plastiku podstúpili) po rôznych komentároch to považovala za dobré riešenie. Operácia jej však úplne zmenila tvár a podľa mnohých ľudí stratila iskru.

Foto: MovieStillsDB

Hnevala sa na svoju mamu

Akonáhle si nechala urobiť plastiku, ľudia nehovorili o ničom inom. „Bolo to všade, kam som prišla. Potom som si povedala, počkať… prepáčte, ale som človek s inými a mnohými ďalšími úžasnými vlastnosťami. Prečo sa všetci sústredia len na môj nos?“ Isté však je, že talentovanej Jennifer plastika nosa ublížila a nespoznávali ju ani jej priatelia a kolegovia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Grey (@jennifer_grey)

Bola ako neviditeľná

V jednom z rozhovorov spomenula, že ju veľmi zarmútilo, keď ju na červenom koberci nespoznal Michael Douglas. „Bolo to prvýkrát po plastike, čo som vyšla na verejnosť. Z jedného dňa na druhý som bola neviditeľná. V očiach sveta som neexistovala a ja som bola nahnevaná na svoju mamu, ktorá mi vždy hovorila, aby som si nechala urobiť nos… Tak som len myslela na to, že som dosť dobrá a dosť krásna.“

0
Komentovať