68-ročná žena podstúpila plastickú operáciu. Keď uvidíte, ako vyzerá, nebudete veriť, že je to ona

Dana Kleinová

Foto: Instagram (drmayaesthetic)

Vyzerala unavená, no po zásahu plastického chirurga je na nespoznanie. Ľudia dokonca tvrdia, že táto premena je falošná a chirurg použil fotky matky a dcéry.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, 68-ročná žena z Turecka ohromila ľudí svojím novým vzhľadom. Údajnú premenu zdieľal aj turecký chirurg Dr May, no mnohí diváci boli voči záberom skeptickí. Hoci fotografie zobrazujú ženu z každej strany, ľudia tvrdia, že takáto obrovská premena nie je možná.

Foto: Instagram (drmayaesthetic)

Podstúpila viacero zákrokov

Príslušná chirurgická prax, ktorá sa nachádza v Istanbule, sa chváli tým, že je „najlepšou klinikou plastickej chirurgie v Istanbule.“ A ak naozaj dokáže zázraky, ako je tento, možno to bude naozaj pravda.

Chirurg zdieľal zábery neskutočnej premeny, ukazujúc ženu pred a po, a napísal k nim: „Naša milá pacientka, slečna Dilek po 2 rokoch rhinoplastiky, face liftu a bleferoplastiky… čakám na vaše komentáre.“

A, samozrejme, komentáre na seba nenechali dlho čakať.

Ochabnutá koža unavene vyzerajúcej ženy bola totiž razom preč a vyzeralo to, že jej chirurg dokonca nasadil aj farebné očné šošovky. Okrem toho má plnšie pery, menší nos, pevnejšiu pleť a žiadne vrásky. Jediné, čo ostalo na prvý pohľad rovnaké, je jej obočie.

Ľudia premene neveria

Najnovšie články