Toto je 6 dôvodov, prečo nemajú francúzske ženy núdzu o mužskú pozornosť a cítia sa byť milované

Banana

Pre nikoho nebude prekvapujúce, že francúzske ženy sú po celom svete považované za symbol atraktívnosti, ženskosti a vášne. V čom spočíva ich jedinečné čaro a tá tajomná záhadnosť? Aký je návod na to, byť neodolateľnou dámou presne tak, ako to vedia Francúzsky? Spisovateľka Jamie Cat Callan prostredníctvom svojich kníh odhaľuje práve tieto témy a z jej dielne už vyšlo niekoľko známych kníh o sexy francúzskych dámach. V dnešnom článku vám odhalíme 6 bodov z jej knihy Francúzske ženy nespia samy, ktoré vám prezradia o čosi viac.

Článok pokračuje pod videom ↓

Urobte si malý pomyselný výlet do Francúzska vďaka nasledujúcim tipom, ktoré vo svojom živote môžete využívať aj vy. Staňte sa neodolateľnou femme fatale a podmaňte si nielen mužov ale celý svet.

 Flirtujú zadané i nezadané

pixabay.com

Sme zvyknuté, že flirtovanie je záležitosťou slobodných žien a ak sa k tomu uchýli vydatá dáma, považujeme to za neprípustné, ba priam týkajúce sa nevery. Francúzsky však flirt stavajú na inú, nevinnejšiu úroveň. Usmiať sa na chlapa v obchode, či záhadne prehodiť zopár slov nie je tabu ani pre manželky. Práve naopak. Francúzske ženy si tak zachovávajú vo vzťahu svoju pozíciu atraktívnej ženy, za ktorou sa okolie otočí a je žiadaná. Manžel ju tak neberie ako samozrejmosť ale uvedomuje si jej krásu a žiadostivosť iných mužov, preto je medzi nimi stále iskra, náboj a mužské prirodzené ja – lovca. Nevinným koketovaním tak ženy udržujú u svojich partnerov pocit rivality.

Obklopujú sa krásnymi vecami

Ako sa o seba staráte vy a čo si doprajete? Možno máte šteklivé spodné prádlo na dne zásuvky, ktoré čaká na tú pravú príležitosť alebo drahé parfémy a kozmetiku len na špeciálne akcie. Francúzsky si však takéto veci užívajú každý deň. Každý deň je pre ne výnimočný a výnimočne chcú pôsobiť aj na svoje okolie. Aj keď sexy prádlo pod ich šatami nik nevidí, cítia sa atraktívne a o to ide. Budujú si sebadôveru a zvyšujú sebaúctu, pretože sa cítia skvele a príťažlivo. Rozmaznávajú sa, doprajú si a vďaka tomu sú spokojnejšie.

V popredí sú vlastné potreby

pixabay.com

Obraz ženy z našich končín nebude ubiehať ďaleko od obetavej osoby, ktorá by sa išla aj strhať pre blaho svojho muža a detí. Veľa povinností, práce, starostlivosti o domácnosť a ľudí v nej a takmer žiaden čas na seba. Protipól nájdete u Francúzok. Tie vedia, že ak budú maximálne spokojné so svojím životom, bude spokojné aj ich okolie. Práve preto ich skôr rozmaznávajú muži a ony nie sú uháňané ako kôň. Ak je spokojná matka, je spokojná celá rodina.

Francúzska nie je ani zďaleka typ ženy, ktorá sa po tehotenstve uzavrie doma a stane sa žienkou domácou. V ich kultúre nie je zakorenené, že by to malo byť poslanie všetkých žien. Príjemný večer s priateľmi a zábava sa nevylučuje s pozíciou matky. Preto sú si ich manželia vedomí akejsi prchavosti a o lásku svojej ženy neustále bojujú.

Tešia sa tu a teraz

Vychutnať si každý moment, vedieť oceniť maličkosti a nečakať vždy na lepšie zajtrajšky so slovíčkom „potom“. Nečakajte, že bude dobre až po škole, po tom, čo si nájdete prácu, po dostavaní domu či vtedy, keď budú zabezpečené deti. Čaro prítomného okamihu sa ukrýva v maličkostiach. Spoliehajte sa samé na seba a vytvorte si každý deň čarovné momenty. Užívajte si maličkosti a naučte sa oceniť dobrú kávu, večer s blízkymi, kvalitný film alebo prechádzku v prírode osamote.

Sú individualitami

pixabay.com

Ideálna kráska neexistuje a ak sa chceme silou-mocou podobať na svoje idoly, vytvárame len otrepané kópie. Ani medzierka medzi zubami, väčší nos či plné tvary nie sú prekážkou v tom, aby ste pre svoje okolie vyzerala krásne. Všetko je to o tom, ako sa cítime vo svojom tele. Základom je mať sa rád a starať sa o svoj zovňajšok. Žena, ktorá očarí svojou vôňou, upravenými nechtami, zdravými vlasmi či sympatickým úsmevom a smiechom je viac, ako umelá kópia krások z magazínov. Pracujte na svojej individuálnosti, vyzdvihnite svoje špeciálne vlastnosti alebo črty a buďte originálna. Očarte okolie svojou sebadôverou a zaujímavosťou.

Tajná oáza

Francúzska, Slovenka či Nemka. Každá občas zažívame nepríjemné dni či momenty, ktoré nás naplnia stresom alebo pochmúrnou náladou. Francúzsky však vedia, ako sa negatívnych emócií zbaviť. Majú totiž svoju oázu, do ktorej sa uchýlia, keď je im nanič a potrebujú dobiť baterky. Podstatou je, aby to bolo vaše tajomstvo, o ktorom viete len vy. Či už je to dobrá kniha, horúci kúpeľ, krásna záhrada alebo park či prechádzka v lese. Majte svoj ostrov, ktorý patrí len vám. Kúsok, o ktorý sa nemusíte deliť.

Pozri aj: Ak chcete žiť zdravšie, začnite ráno takto. Odkedy dodržiavam tieto pravidlá, cítim sa mladšie, žijem zdravšie a netrápi ma stres

Jana, adme.ru