Schudnite do plaviek. Fitnes poradkyňa sa podelila o 3 jednoduché triky, na ktoré nedá dopustiť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (@jennaaaamariee) / Pexels

Fitnes trénerka prezradila svoje 3 jednoduché spôsoby, ako schudnúť nadbytočné kilá do leta. Zvládne ich pritom každá žena, dokonca aj tá, ktorá je počas dňa príliš zaneprázdnená. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, Jenna Rizzo, trénerka na chudnutie žien z Gruzínska, sa podelila o tri „jednoduché kroky“, ako zhodiť kilá pred letom – nájdite si svoju aktivitu, dodržujte „pravidlo jednej odmerky“ a doprajte si aspoň sedem hodín spánku za noc. Sú to podľa nej tri veci, ktoré môžete začať robiť aj okamžite a nemusíte pritom ani zmeniť to, čo každý deň robíte.

Foto: Pexels

Nájdite si svoju aktivitu

„V priebehu rokov som sa naučila, že najhoršia vec, ktorú môžete urobiť, je pokúsiť sa prejsť z nuly na 100 cez noc,“ povedala trénerka. Tvrdí, že ľudia preto nemusia teraz začať tráviť hodiny v posilňovni, aby do leta schudli, stačí začať 30 minútami miernejšieho cvičenia, ktoré si nastavíte tak, ako uvážite za vhodné. Môže to byť cvičenie doma, môže to byť rýchla chôdza, rozhodnutie je na vás. Dôležité je, aby to pre vás bola výzva.

Jenna hovorí, že ak splníte svoju výzvu cvičiť aspoň 30 minút počas štyroch po sebe nasledujúcich dní, mali by ste sa „odmeniť napríklad pedikúrou alebo perličkovým kúpeľom, alebo niečím, čo vás láka“.

Dodržujte pravidlo jednej odmerky

Najnovšie články