Ženu vyhodili z reštaurácie, pretože vraj bola nevhodne oblečená. Myslíte si, že mali pravdu?

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (erika.helin)

Ženu vo Fínsku vyhodili z reštaurácie, pretože boli presvedčení o tom, že je nevhodne oblečená. Informovala o tom na svojich sociálnych sieťach.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla Erika na sebe mala ružový top v štýle bralettka, ktorý spojila s čiernou minisukňou a vysokými podpätkami. Hoci je to možno trochu odvážnejší outfit, asi nie je úplne vulgárny, aby ju kvôli nemu vyhodili. „Rozprávala som sa s priateľmi a zrazu prišiel ochrankár a povedal mi, že musím odísť.“

S manažérom si to vysvetlila

„Vyšli sme z baru a keď sme tam prišli, začal kritizovať výber môjho oblečenia. Podľa neho som si mala dať na seba niečo iné. Ak to nie je vhodné oblečenie, dobre, ale nemusel ma ponižovať a byť agresívny,“ povedala. Zároveň dodala, že si myslí, že za tým bolo niečo iné. Hovorí, že sa jej nakoniec manažér ospravedlnil a povedal, že ochrankár mal reagovať inak.

Foto: Instagram (erika.helin)

„Nakoniec so mnou súhlasil a všetko bolo v poriadku. Jednoducho to nebolo vhodné oblečenie pre túto reštauráciu, ale mali mi to povedať inak. Zároveň som vítaná ako zákazník v budúcnosti. Som rada, že sme si to vysvetlili,“ dodala.