Zdravotná sestra zverejnila znaky toho, že sa blíži smrť. Toto robia všetci ľudia, než príde ich koniec

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Youtube (Hospice Nurse Julie)

Julie McFadden je zdravotnou sestrou v hospici a trávi čas s ľuďmi, ktorí sú už na konci svojho života. Svojou prácou chce ľuďom zmierniť strach zo smrti, ale taktiež aj vyvrátiť niekoľko stereotypov, ktoré sa s ňou spájajú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, 41-ročná Julie sa stará o pacientov, ktorých život sa už končí. Verí, že jej vedomosti, o ktorých rozpráva, pomôžu ľuďom zmieriť sa so smrťou, či dokonca odstrániť strach z definitívneho konca. Julie sledujú na sociálnych sieťach milióny sledovateľov a rozpráva o veciach, ktorým sa mnohí ľudia vyhýbajú. Teraz informovala o príznakoch, ktoré vidí u ľudí, ktorí majú koniec blízko pred sebou.

Napovie jej to pohľad

Na konci života má väčšina ľudí takzvaný „smrteľný“ pohľad. Upnú sa na určitú časť miestnosti, pričom nezáleží na tom, čo pri nich práve robíte. Dokonca môžete vydať hlasný zvuk či zamávať im pred očami, oni sa ani nepohnú a niekedy sa rozprávajú s niekým, koho vy nevidíte, alebo sa usmievajú, hoci vy nemáte poňatie prečo.

Tohto pohľadu sa podľa nej netreba báť. „Veľakrát podľa toho viem, že človeku už veľa času nezostáva,“ povedala. Dodala, že sa to deje často niekoľko týždňov až mesiac predtým, ako niekto zomrie. Julie prehovorila o jednom pánovi, ktorý sa takto neustále usmieval, a keď ho prišla navštíviť jeho manželka, ukázalo sa, že podľa jeho slov videl Ježiša. Sestrička prehovorila, že ľudia vidia množstvo vecí a často to závisí od toho, akého sú vierovyznania.

Niektorým sa zjavujú ich blízki

„Úžasné na tom je, že nech tento pán videl čokoľvek, bol šťastný a usmieval sa. Niekedy však nevidia nič konkrétne, hovoria o kvetoch a oblakoch. Iní zase o anjeloch,“ prezradila. Potom dodala, že ďalším znakom je, že vidia koniec. Napríklad sa im takto zjaví niekto, kto už zomrel, zvyčajne ho poznali a mali veľmi radi. Či už sú to rodičia, priatelia, príbuzní, ale aj domáce zvieratko. Niekedy sa s nimi aj rozprávajú.

Najnovšie články