Fotografie tejto ženy nám pripomínajú, že na veľkosti oblečenia vôbec nezáleží! Niekedy sa „XL“ rovná „M“

Monizz

Mnoho žien o tom len hovorí, no len málo z nich tomu aj naozaj verí. Veľkosť oblečenia naozaj nie je dôležitá! To, čí nosíte nohavice s číslom 38 alebo 42 totiž môže byť jedno a to isté. Nerozumiete? Čítajte ďalej.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/BRqNT7WBIEv/?taken-by=wodthefork

Táto žena sa dlhé roky trápila svojimi širšími bokmi a väčším zadkom. Aj napriek tomu, že má úplne normálnu ženskú postavu a jej celkový zjav pôsobí veľmi sympaticky. Raz však v obchode natrafila na elastické džínsy vo výpredaji a vzala si rovno dva kusy. Jedny v čiernej farbe a druhé v tmavomodrej.

https://www.instagram.com/p/BWiX6vSB8gP/

Aké však bolo jej prekvapenie, keď tmavomodré bez problémov navliekla, zatiaľ čo čierne jej prišli ledva po stehná. Nedávalo to zmysel, veď oba kusy oblečenia boli tej istej značky a ten istý druh, líšili sa iba vo farebnom prevedení.

Povzbudená

Katy to povzbudilo natoľko, že sa plná entuziazmu odfotila a fotografiu zdieľala na svojej sociálnej sieti. Chcela ňou odkázať všetkým ženám, ktoré sa trápia pre veľkosť oblečenia, že ani výrobky často nesedia a tak nevypovedajú vôbec nič o tom, či žena vyzerá krásne, alebo nie.

„Boli časy, keď som cvičila a pracovala na sebe, ako sa dalo. Potom sa mi chvíľu nechcelo a kilá, ktoré som predtým urputne schudla, boli do niekoľkých týždňov späť. Až po veľmi dlhej dobe som si uvedomila, že hodnota a krása človeka nie je o tom, aké veľké nosí rifle, alebo či si oblečie sveter s číslom 36.“

Katy odkazuje všetkým dievčatám a ženám, ktoré sa trápia pre svoju postavu, že ženy sú krásne v každej veľkosti a tá je navyše celkom absurdná, pretože ani len nedokáže stáť. „Niekde si kúpite nohavice veľkosti M a inde sa horko ťažko napracete do veľkosti 42“, mieni Katy.

Mladá žena sa v súčasnosti aktívne venuje cvičeniu. Stále však tvrdí, že tomu sa venovala aj v minulosti a potom prestala. Opäť nabrala kilá a teraz ich opäť schudla. Všetko je podľa nej v individualite každého človeka a je len na ňom, či sa cíti v danej chvíli lepšie štíhly, alebo bacuľatý. U žien však toto pravidlo platí dvojnásobne. Okrem toho, že chceme byť každú chvíľu iní, nemáme dostatočnú trpezlivosť a nanešťastie sa rady obviňujeme aj z toho, že sme tučné. Pravdou pritom je, že sme celkom normálne a aj celá spoločnosť nás takto vníma. Možno až na pár výnimiek, na ktorých názore ale podľa Katy nezáleží. Pýtate sa prečo? Pretože v živote sa jednoducho nemožno páčiť každému.

Súhlasíte s Katy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Vojvodkyňa Kate vyvolala opäť rozpaky na tvárach celého sveta, keď si obliekla tento červený kúsok. Podľa viacerých to prepískla!

zdroj: babskeveci.sk, metro.co.uk

Najnovšie články