Žena po rokoch zistila, že jej manžel je jej bratranec. Objavila to, až keď otehotnela

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (beingmarcellahill)

Napadlo vám niekedy zisťovať si, akých predkov má váš partner? Možno by ste boli prekvapení, čo by ste zistili. Takto v šoku zostala jedna žena, ktorá náhodou prišla na to, že jej manžel je zároveň aj jej bratranec.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, väčšina ľudí neočakáva, že si za svojho partnera vyberie svojho bratranca či sesternicu. O takýto šok sa podelila blogerla Marcelle, ktorá pravdu zistila až vtedy, keď bola tehotná. Rozhodla sa, že to bude zdieľať na sociálnych sieťach, hoci väčšina ľudí by sa o takýto príbeh nepodelila.

@beingmarcellahill Replying to @mrsmoore321 What wedding? We got married at a courthouse. #marriedlife #marcellahill #wakeherup #breaktherules #dolifedifferent #doityourway ♬ original sound – Marcella Hill

Obaja zostali v šoku

„Nikdy som to takto verejne nepovedala, ale náhodou som sa vydala za svojho bratranca.“ Ako ďalej vysvetľuje, náhodou hľadala na webovej stránke ich rodokmeňa meno pre ich bábätko. Pozerala si, ako sa volali jej príbuzní, keď si to pozrel jej manžel. „To je vtipné, takto sa volá aj môj príbuzný,“ povedal. Keď si začali pozerať rodokmeň bližšie, prišli na to, že jej stará mama bola sesternica manželovho starého otca.

@beingmarcellahill Funny story… I accidentally married my cousin. We had no idea our Grandma and Grandpa were 1st cousins. Oops. #funnystory #marcellahill #wakeherup #marriage #marriedlife #awakening #momsoftiktok #grandmasoftiktok ♬ original sound – Marcella Hill

Video sa stalo virálne

Dokonca si to potvrdili u svojich starých rodičov a prišli na to, že sú bratranci z tretieho kolena. „A to ste si vážne nevšimli na svadbe?“ „Bratranci z tretieho kolena nie je veľká vec, je to trochu smiešne. Veď sme nakoniec aj tak všetci bratranci,“ komentovali ľudia.

Vzdialenými bratrancami boli dokonca aj princ Philip a kráľovná Alžbeta. Napriek tomu by ste sa určite nepotešili, keby ste zistili, že váš partner je zároveň aj vaša vzdialená rodina, no nie?