Žena odišla nahnevaná a sklamaná: Moja švagriná chce, aby som jej za vianočnú večeru dala 47 eur

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Pozvať na Vianoce celú rodinu naozaj nie je lacný špás. Avšak, keď tak už urobíte, asi by ste si nerátali, koľko to vyšlo na osobu alebo áno? 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, žena zostala vyslovene sklamaná zo svojej švagrinej po tom, čo si začala účtovať hosťom účasť na večeri počas Štedrého dňa. Príspevok bol na sociálnych sieťach objavený len nedávno, hoci bol publikovaný už pred pár rokmi. Mnohí sa však ozvali až teraz, keď čoraz viac ľudí prežíva krízu životných nákladov.

Vyžiadala si od nej peniaze

„Moja švagriná povedala, že nás pozýva na Vianoce, pretože má veľký nový dom a veľa miesta. Keď som sa spýtala, čo mám doniesť, povedala, že nakúpi a rozdelí náklady. Navrhla, aby sme si priniesli vlastný alkohol. Prišlo mi to divné, ale manžel mi povedal, že to nemám riešiť, tak som to nechala tak,“ povedala.

Takéto „služby“ nečakala

Nakoniec dodala, že na raňajky mali u švagrinej cereálie, na obed polievku z konzervy a základnú vianočnú večeru. Nakoniec si od nej vypýtala 40 libier, čo je približne 47 eur. „Keby som toto urobila môjmu bratovi, tak by sa so mnou ani nerozprával,“ dodala. Ľudia sa po zverejnení tohto príspevku rozdelili na dva tábory. Kým niektorí písali, že to je naozaj nevhodné správanie, iní si myslia, že keď zaplatila 40 libier za dve osoby, je to úplne v poriadku.

„Podľa mňa je to totálne nevhodné.“ „Ja nesúhlasím, Boli ste v jej dome, ona musí prať, upratovať, nakupovať a všetko ostatné. Nemyslím si, že je vhodné ju takto zhadzovať,“ napísal ďalší komentujúci.