Nesúhlasí s tým, aby sa jej mama označovala za babičku jej dieťaťa. Keď zistíte prečo, budete súhlasiť

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Pexels

Mamička sa rozhodla, že nenechá svoju mamu nazývať sa babkou jej dieťaťa. Dokonca na to upozornila aj všetkých ľudí vo svojom okolí a  nepresvedčili ju ani slzy jej mamy. Keď však zistíte dôvod, prečo to urobila, budete súhlasiť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, jedna babička sa nemohla dočkať, kým všetkým oznámi svoj nový titul a rozhodla sa tým pochváliť na sociálnej sieti. Keď to však mamička uvidela, ostala zhrozená. Nielenže totiž svojej mame ani neoznámila narodenie dieťaťa, ale žena vôbec nebola novou babičkou, ako to všetkým oznamovala.

Foto: Image by shurkin_son on Freepik

Neuznáva ich ako svoje vnúčatá

Mamička poskytla skrátenú verziu celého príbehu. Vysvetlila, že keď mala 17 (teraz má 27), otehotnela a ostala s jej vtedajším priateľom. Mali spolu potom ešte jedno dieťa, no nakoniec sa rozišli. Jej mama nebola práve podporujúcou v tejto situácii a odmietla uznať 7- a 9-ročné deti ako svoje vnúčatá.

V súčasnosti je mamička znova vydatá a s manželom sa im v januári narodilo bábätko. Jej manžel má pritom rovnako ako ona dieťa z predošlého vzťahu, ktoré má 4 roky a ženina mama sa k nemu správa rovnako ako k ženiným deťom. Teraz, keď má však žena manželské dieťa, náhle chce byť jej mama babičkou.

„Ani som jej nepovedala, keď sa mi narodilo bábo. Zistila to s ostatnými, keď som pred pár týždňami pridala fotku na sociálne siete,“ vysvetlila mamička, ktorá pridala fotku bábätka až o niekoľko mesiacov neskôr. Mamička však o narodení bábätka informovala svojho otca a nevlastnú mamu, a keď sa to jej mama dozvedela, začala zúriť a vyústilo to do hádky. Žena si nakoniec svoju mamu zablokovala na sociálnych sieťach, a keď ju znova pred pár dňami odblokovala, ostala v šoku.

Chválila sa, že je babička

Najnovšie články