Priateľ ostal zhrozený, keď zistil, ako sa žena utiera po vykonaní potreby. Keď zistíte, čo robí, dáte jej za pravdu

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Jedna žena nepoužíva toaletný papier, a keď to zistil jej priateľ, ostal zhrozený. To, čo však jemu príde nechutné, ona považuje za úplne normálne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, jedna žena nedokázala potlačiť rozhorčenie nad tým, ako jej priateľ zareagoval na to, ako sa pravidelne čistí po veľkej potrebe. Zatiaľ čo on to považuje za čudné, ľudia na internete dali naopak za pravdu žene a dokonca tvrdili, že jeho reakcia svedčí o jeho hygienických návykoch, nie o tých jej.

Foto: Pexels

Používa šikovnú pomôcku

Žena chodí s mužom už dva roky, no až teraz začali žiť spolu, a tak o sebe zistili aj tie posledné detaily. Napríklad tie po vykonaní veľkej potreby.

„Som prirodzene diskrétna, pokiaľ ide o moje zvyky v kúpeľni. Keďže moji rodičia boli Indovia, zvyčajne máme bidet pripevnený k záchodovej doske a používame ho, keď spravíme veľkú potrebu,“ vysvetlila žena, ktorá ostala zahanbená kvôli reakcii jej priateľa na to, že si umýva zadok rukami pomocou bidetu.

Žena bola od malička zvyknutá na bidet, no ani jej nenapadlo kúpiť si reálny, keď s priateľom začali žiť spolu, keďže on sa utiera klasicky toaletným papierom. Kúpila si preto malý, prenosný bidet, ktorý pripomína fľašu na vodu, ktorý má odložený v zásuvke v kúpeľni. A presne tam naň narazil jej priateľ a spýtal sa jej, čo to je.

„Najskôr bol zaskočený a myslela som si, že je len zvedavý, takže som o tom veľa nepremýšľala, keď som opísala, ako to používam,“ vysvetlila žena. Dodala, že najprv si pretrie zadok toaletným papierom, no potom si doutiera zadok mokrými rukami, ktoré má vlhké vďaka bidetu. Mužovi to pripadalo nechutné a ženu jeho slová zranili, keďže sa tváril, aké nechutné je držať ju za ruku, keď si ňou utiera zadok. Preto sa obrátila na internet, aby zistila, či je to naozaj nechutné. Ľudia sa však postavili na jej stranu a odkázali jej, že sa o seba jednoducho stará a udržiava sa čistá, takže problém je v ňom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SaniCare Portable Bidet 💦 (@sanicare_bidet)

Najnovšie články