Video, ktoré sa stalo virálne: Nevesta počas prechádzania uličkou urobila túto vec

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Väčšina neviest, ktoré prechádzajú uličkou k svojmu ženíchovi pozerajú na neho, usmievajú sa a sústredia sa na to, aby prežili daný moment. Táto nevesta však spravila niečo úplne iné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Žijeme v dobe, ktorá je jednoducho spojená s telefónmi a mnohí ľudia si nevedia predstaviť, že by žili bez toho. Počas svadby si mnohí hostia nakrúcajú príchod nevesty, prvý tanec novomanželov, ale aj množstvo ďalších vecí. Mnohým to však prekáža. Ako informoval portál Tyla, jedna nevesta však toho mala dosť a počas kráčania uličkou všetkým hovorila, aby odložili telefóny.

@_jenngee Since TikTok took down the last one at 1M 😭 I thought I’d repost with some clarification 🥰 Haters going to Hate but I was surrounded by love this day 🤷🏻‍♀️ #unpluggedceremony #unplugged #fyp #weddingtok #bridezilla #wedding ♬ Oh No – Kreepa

Reakcia nevesty mnohých prekvapila

Celé to zachytili na videu, ktoré zverejnili na TikTok-u, kde má množstvo pozretí. Mnohí ľudia však zostali zmätení a nevedia, o čo vlastne neveste išlo. Tá to však vysvetlila úplne jednoducho. Jednoducho chcela, aby bola obklopená láskou a aby si to všetci užili. Zároveň však dodala, že zaplatili nemálo peňazí za profesionálne fotky, preto nevidí dôvod na to, prečo by si ju mali ľudia nakrúcať a fotiť na mobil.

Ľuďom to hovorili už dopredu

Taktiež povedala, že to ľuďom hovorili už dopredu a želali si, aby ich hostia odložili, no nie všetci to rešpektovali. Množstvo neviest jej dalo za pravdu a povedalo, že sú rovnakého názoru. Nájdu sa však aj také, ktoré tvrdia, že nechápu, ako je možné, že si to všimla a nepozerala sa na svojho snúbenca.

Vyťahovanie telefónov však prekáža aj samotným svadobným profesionálom, pretože mnohí ľudia sa im doslova vsunú do záberu a nemôžu si tak robiť prácu, za ktorú sú platení.

Najnovšie články