Komička Simona Salátová opäť zverejnila silnú fotografiu: Niektorí si myslia, že je to vojna tučných proti zvyšku sveta

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (simonacomedy)

Simona Salátová patrí medzi obľúbené slovenské komičky. Je populárna na sociálnych sieťach a hoci sa do povedomia dostala aj vďaka kritike známych osobností, je dostatočne silnou osobnosťou na to, aby ustála aj tú najostrejšiu kritiku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pred niekoľkými dňami mnohých ľudí zaujala, keď zverejnila fotografiu v spodnom prádle, ktorá mala byť oznámením druhej série jej podcastu 90-60-90, avšak aj odkazom pre tých, ktorí si myslia, že majú právo ženy častovať rôznymi poznámkami. Zároveň bola aj posolstvom pre všetky ženy, ktoré sa kvôli svojej postave trápia. Teraz zverejnila ďalšiu fotografiu v spodnom prádle a silné slová o bodypositivity.

Bodypositivity je cieľ

V poslednom čase sa často hovorí o tom, že bodypositivity už nie je to, čo to bolo predtým, že je to „oslava obezity“ a „odsudzovanie štíhlych žien“. Takto to však vôbec nie je. „Ešte si asi chvíľku pôjdem na tej vlne #bodypositivity aj keď som si tu našla pár komentárov ľudí, ktorí si ešte stále myslia, že toto je vojna tučných proti zvyšku krásneho sveta. Bodypositivity je v prvom rade filozofia, ktorá hovorí o tom,že treba poznať svoje pozitíva a aj svoje nedostatky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Len Simona (@simonacomedy)

Len ak ich prijmeme, vieme ich spravovať, ovládať a prípadne meniť. Veľmi by som si priala, aby sme v tomto svete pochopili, že nemusíme všetci vyzerať podobne, aby sme boli spokojní. Veď ani šťastnými nás nerobia rovnaké veci a je to okej,“ napísala.

Nádherné komentáre

Pod príspevkom sa jej hneď objavilo množstvo komentárov od žien, ktoré sa tešia z posolstva, ktoré odovzdáva svojim sledujúcim. „Verím, že sme už kúsok od toho, kedy pod takýmito fotkami neuvidím, že si odvážná, smelá, skvelá a žena plnších tvarov, ktorej treba gratulovať, že sa odfotila v prádle… lebo to bude normálne tak, ako to malo byť odvždy!“