Zmenila životný štýl a stravu. Babička má takmer 70 rokov, no nikdy by ste to na ňu nepovedali, toto je jej tajomstvo

Dana Kleinová

Foto: Instagram (dolphinine)

66-ročná babička sa rozhodla starnúť dozadu a rozhodne sa jej to darí. Prekonala zdravotné problémy a dnes súťaží v bodybuildingových súťažiach. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, Julia ma 66 rokov a rozhodla sa s internetom podeliť o svoju premenu, ktorá vyráža dych. Nie je za ňou však žiadna plastika ani kozmetické procedúry. Babička z USA vyzerá mladšie vďaka vlastnému odhodlaniu a drine. Teraz sa rozhodla podeliť o tajomstvo svojho mladistvého vzhľadu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Linn Olson (@dolphinine)

Zápasila s chorobami

Julia Olson prezradila, že jej predtým diagnostikovali diabetes typu 2, ako aj zlyhanie obličiek a srdcové ochorenie, ktoré vyvolalo ešte ďalšie dlhodobé zdravotné problémy. Julia tak stratila všetko svoje sebavedomie a nedokázala si spomenúť, kedy naposledy sa cítila ako svoja najlepšia verzia. Nehodlala to však nechať tak a rozhodla sa zabojovať.

Namiesto toho, aby nechala choroby pohltiť jej život, rozhodla sa zmeniť svoj životný štýl a vyhrať nad nimi. Vydala sa na fitness cestu a začala sa stravovať inak. Teraz, o niekoľko rokov neskôr, sa Julia cíti skvelo a priznala, že nielenže sa jej zdravotné problémy zlepšili, ale tiež schudla a vyzerá a cíti sa lepšie, ako keď mala 20.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Linn Olson (@dolphinine)

Tajomstvo jej vzhľadu

Najnovšie články