Svokra zaplatila, aby jej budúcu nevestu počas svadby obliali farbou. Úplne jej zničila šaty

Dana Kleinová

Foto: Pexels / X (fulanodeobregon)

Pár si vysníval svoj veľký deň, no netušil, že ženíchova rodina ho plánuje zničiť. Nevestine šaty totiž skončili obliate farbou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál KidSpot, muž sa narodil v bohatej rodine v Ciudad Obregón v Sonore, v Mexiku a jeho rodina vždy snívala o tom, že sa ožení s bohatým dievčaťom. On sa však zaľúbil do Alexandry, ženy z obyčajnej rodiny a hoci oni považovali svoj vzťah za rozprávkový, mužova rodina si myslela, že je s ním Alexandra len pre peniaze a rozhodli sa urobiť čokoľvek, aby zastavili ich svadbu.

Foto: unsplash

Pokúsili sa ju podplatiť

Rodina nepodporovala mužov vzťah s Alexandrou, hoci bola v meste známa vďaka svojej milej a vrúcnej povahe. Dokonca jej ponúkli tučný šek, aby muža opustila, no ona ho neprijala. Bola odhodlaná všetkým ukázať, že nie je zlatokopka, ako ju nazývali a že skutočne stretla muža svojich snov. Situácia sa však vyostrila, keď pár oznámil zásnuby.

Keď Alexandrina budúca svokra Maupe počula správy o zasnúbení svojho syna, predstierala srdcový infarkt. Maupe obviňovala pár zo svojho zlého zdravotného stavu a žiadala od svojho syna, aby pokryl všetky jej náklady na zdravotnú starostlivosť. Tam však jej vyčíňanie neskončilo.

Nechala jej obliať šaty

Najnovšie články