Lenivá matka ukázala, v akom stave je jej dom. Spustila vlnu kritiky, ľudia sú zhrození

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@_amanduhh__)

Žena sama seba označila za lenivú matku. Neupratuje totiž počas dňa, ale vždy si všetok neporiadok necháva na ďalší deň.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Irish Sun, samozvaná lenivá matka sa nebojí ukázať, v akom stave je jej dom. Napriek tomu, že je Amanda Rose zvyknutá na veľa upratovania, ona sama je niekedy až šokovaná, do akého stavu sa až dostala ich domácnosť. Mama dvoch detí priznala, že vždy, kým stihne upratať, každá jedna izba skončí pokrytá haraburdami a odpadkami.

Foto: TikTok (@_amanduhh__)

Upratuje vždy ráno

Amanda priznala, že hoci je mamou v domácnosti, neznáša, keď má pocit, že je slúžka a musí utekať za deťmi a zbierať za nimi ich bordel.

Vždy začína s upratovaním ráno. Jej kuchyňa je tak plná riadu, nedojedených zvyškov jedla a často je tak vidieť, čo všetko v predošlý deň ich rodina jedla. Neupratujú totiž priebežne, ale všetko rozkladajú po kuchyni, až kým nie je voľné miesto. Amanda vo videu priznala, že niekedy ju až napne zo smradu, ktorý v kuchyni ráno nájde.

Riady však neumýva ručne. Vždy ich len opláchne a vloží do umývačky riadu. A ak náhodou zabudne kúpiť kapsule do umývačky, riad jednoducho musí počkať a upratuje zatiaľ niečo iné.

A aj keď by ste si mohli myslieť, že jej kuchyňa je taká špinavá, pretože je zaneprázdnená varením pre svoju rodinu, mýlili by ste sa. Mama priznala, že väčšinu času necháva svoje deti jesť McDonald’s.

Foto: TikTok (@_amanduhh__)

Netýka sa to len kuchyne

Bordel sa však netýka len kuchyne. Odpadky nájde Amanda bežne aj v obývačke, kde sú veci nahádzané všade. Presúva si tak po celom dome kôš a hádže doň všetko, čo jej príde pod ruku.

V jednom videu tiež upratovala stôl, ktorý sa im podarilo rovnako zahádzať rôznymi haraburdami. Zo stola na nepotrebné veci sa tak konečne znova stal jedálenský stôl.

„Všetko som však presťahovala do svojej garáže plnej odpadu, takže to bude ďalší projekt,“ priznala Amanda.

Foto: TikTok (@_amanduhh__)

Najnovšie články