Má veľkosť 3 XL, a keď ukázala manžela, mnohí ľudia zostali v šoku. Toto je jej odpoveď pre neprajníkov

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (alexaspasi)

Žijeme vo svete, kedy mnohí ľudia posudzujú svoju hodnotu na základe výzoru. Napriek tomu sú ľudia, ktorí sa na výzor nepozerajú a cítia sa vo svojom tele krásne, nech sa deje čokoľvek.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zoznámte sa s Alex Aspasia, plus-size modelkou, ktorá mnohých inšpiruje svojou sebaláskou a sebavedomím. Napriek zraňujúcim komentárom sa dokázala povzniesť nad negativitu a zamerať sa na pozitívne stránky svojho života. Ako informuje portál Brightside, nedávno zverejnila fotografie so svojím manželom.

Hrozné komentáre

Alex má za sebou náročnú cestu k sebaláske. V minulosti sa muži hanbili za to, že s ňou chodili. Jeden ju dokonca nechcel držať za ruku na verejnosti, pretože sa za ňu kvôli jej veľkosti hanbil. Všetky tieto zraňujúce skúsenosti spôsobili, že sa cítila škaredá a nehodná lásky.

@alexaspasia We love it see it #couple #couples ♬ 3:15 (Slowed Down + Reverb) – Russ

„Stretávala som sa s ľuďmi, ktorí ma chceli udržať v tajnosti. Jeden ma nechcel držať za ruku. Cítila som sa, že nie som dosť dobrá, nie dosť pekná. Už nikdy nedovolím, aby som sa tak cítila,“ povedala a na tiktoku zverejnila video so svojím manželom, kde ukazujú svoju vzájomnú lásku.

Ľudia si ich podali

Zoznámili sa prostredníctvom aplikácie v roku 2019 a okamžite si padli do oka. V roku 2022 sa rozhodli, že sa zoberú. Ich príbeh však nebol úplne jednoduchý. Alex čelila negatívnym komentárom a osočovaniu. Niektorí písali, že jej partner sa pod ňou musí zlomiť a ďalší, že je s ňou len pre peniaze. Aj napriek tomu sa nedávajú zlomiť.

@alexaspasia 🙂 #biggirl ♬ Rush – Troye Sivan

„Je to hrozné, ale my sme aj tak šťastní. Ja poznám svoju hodnotu. Len preto, že má niekto nadváhu, neznamená to, že si nezaslúži lásku. Chcem, aby aj ostatní ľudia vedeli, že sú toho hodní,“ povedala. Napriek komentárom je úspešnou modelkou, hoci hovorí, že keby to niekto povedal jej mladšiemu ja, ktoré svoje telo skrývalo, nikdy by tomu neuverila.

Teraz chce ľudí inšpirovať

Podľa nej je v poriadku ukázať svoje telo, aj keď nie je dokonalé. Jej hovorili, že je veľryba, keď sa objavila na pláži, no hoci ju to zranilo, nikdy sa nenechala odradiť. „Toto je skutočné ženské telo. Mám strie, celulitídu, pneumatiky. Oblečte si, čo chcete a kašlite na to, či je to vhodné. Ženy ako ja sa boja obliecť bikiny, no nezáleží na tom,“ povedala. Verí, že ľudí inšpiruje k tomu, aby prijali svoje telo, objali ho a milovali.

Najnovšie články