Žena sa posťažovala na svojho muža, ktorý už nechce ďalšie dieťa: Radšej by si kúpil psa

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mať alebo nemať deti je rozhodnutie oboch ľudí v partnerskom vzťahu. Jeden z najväčších problémov však nastáva vtedy, keď jeden z partnerov po dieťati vôbec netúži, kým ten druhý by ho určite chcel.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla informoval o žene, ktorá sa posťažovala na svojho muža, ktorý už žiadne ďalšie dieťa nechce. Dokonca povedal, že si myslí, že by im ďalšie dieťa úplne pokazilo vzťah a radšej by si kúpil psa. Rozhodovanie o tom či mať, alebo nemať deti, poprípade či mať ďalšie deti, bude viesť množstvo párov.

Foto: unsplash

Ak jeden nechce deti

Veci sa však môžu skomplikovať, keď jeden z partnerov nie je z predstavy založenia si rodiny nadšený. Zdá sa, že jednej žene v Austrálii názor jej manžela spôsobuje veľké problémy. Pár má v súčasnosti jedno dieťa a žena zúfalo túži po druhom. Jej manžel však z toho vôbec nie je nadšený. Dokonca jej povedal, že by si radšej miesto toho zaobstaral psa.

Foto: maxpixel

Zásah do manželstva

„Nechápe, čo by pre mňa znamenalo ďalšie dieťa a odmieta sa so mnou o tom rozprávať,“ povedala. Muž sa najprv o tej téme nechcel vôbec rozprávať a nakoniec jej povedal, že ďalšie dieťa by ukončilo ich vzťah. Potom jej povedal, aby mu dala čas, keď sa však o polroka znova opýtala na ďalšie dieťa, odmietal o tom diskutovať. Jej manžel mal po narodení prvého dieťaťa depresiu, čo naznačuje, že to môže zohrávať úlohu v jeho neochote stať sa opäť otcom.

Komunikácia na oboch stranách