Žena omylom začula slová svojho snúbenca, ktoré jej zlomili srdce. Rozhodla sa zrušiť svadbu a ľudia sú na jej strane

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena omylom začula, ako o nej jej snúbenec hovorí za jej chrbtom. Jeho slová sa jej dotkli. Rozhodla sa zrušiť svadbu len týždeň pred ňou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, žena si myslela, že našla lásku svojho života a nemohla sa dočkať, kedy si ho vezme. To však ešte netušila, že Carl o nej hovorí za jej chrbtom tak, ako by nečakala ani v najhoršej nočnej more. Keď omylom začula, čo povedal svojim priateľom, rozhodla sa zrušiť svadbu.

Foto: Image by Freepik

Nazval ju katastrofou

Žena vysvetlila, že k nim domov prišli na návštevu Carlov najlepší priateľ a jeho manželka a spoločne si dávali večeru. Keď dojedli, žena si potrebovala zavolať, a tak odbehla do spálne, aby ich nerušila. Carl očividne neočakával, že sa vráti skoro, keďže ho začula šepkať ich hosťom, mysliac si, že ho snúbenica nepočuje.

„Nemôžem uveriť tomu, že si beriem totálnu katastrofu. Fakt nemá ani šajnu a ešte je aj bordelárka,“ šepkal Carl a potom dodal: „Vôbec netuší, ako sa starať o domácnosť. Vždy varím ja a o všetko sa starám.“ Potom ukázal rukou na stôl a povedal: „Jediné, čo dnes mala spraviť, bolo upiecť koláč a pozrite, ako hrozne to skončilo.“ 

Žena ostala z jeho slov v šoku. Priznala, že je pravda, že sa s Carlom často hádajú pre domáce práce, keďže on je puntičkár a nezvláda, keď niečo nie je na svojom mieste a ona zas upratovanie neberie zas tak vážne a skôr jej ide o to, aby domácnosť vyzerala kreatívne a nie organizovane. „Nikdy by mi však ani nenapadlo, že ma takto urazí pred priateľmi a navyše za mojím chrbtom,“ dodala šokovaná žena.

„Myslela som si, že je láskou môjho života, no keď som počula, ako hovoril, len čo som zmizla z miestnosti, zistila som, že ho vôbec nepoznám,“ vysvetlila žena. Zároveň priznala, že sa rozhodla zrušiť svadbu a vôbec netuší, či s ním chce ešte byť. Ľudia ju hneď v jej rozhodnutí podporili a odkázali jej, že ak by ju skutočne miloval, nikdy by o nej takto nehovoril.

Najnovšie články