Muž sa rozhodol opustiť manželku a syna. Jeho rozhodnutie však mnohí ľudia podporili a hneď pochopíte prečo

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Riešiť problémy vo vzťahu môže byť niekedy komplikovanejšie, než si myslíte, a preto mnoho ľudí radšej zvolí ľahšiu voľbu. V prípade tohto páru však muž považoval ženin problém za neriešiteľný. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, jeden muž sa podelil s internetom o svoj príbeh. Rozhodol sa opustiť svoju manželku a v dôsledku toho aj ich spoločného syna po tom, ako zistil, že už pre ňu nie je dostatočný. Jej riešenie problému totiž bolo pre neho priveľa a rozhodol sa, že je čas uprednostniť vlastné šťastie.

Foto: Pexels

On je svojou vlastnou prioritou

33-ročný muž vysvetlil, že sú s manželkou spolu 9 rokov, z toho 7 sú manželmi. Majú spolu 6-ročného syna. Obaja chodia do práce a striedajú sa pri domácich prácach a pri úlohách so synom.

Muž zároveň vysvetlil, že ho od malička učili, že má sám seba brať ako prioritu a toto nastavenie si zachoval aj v dospelosti. Takže ak niečo narúša jeho vnútorný pokoj, má sa toho zbaviť, hoci to môže bolieť. V prípade detí sa to môže vzťahovať napríklad na hračky alebo domácich miláčikov, no v dospelosti môže ísť o závažnejšie problémy. Ako napríklad tento.

„Náš sexuálny život bol vždy celkom aktívny, hoci sa v posledných rokoch znížil kvôli tehotenstvu a pôrodu, no nakoniec sa nám to podarilo vrátiť tam, kde sme boli predtým. Znova sme mali skvelý sexuálny život. Alebo som si to aspoň myslel,“ priznal muž. Jeho manželka mu totiž povedala, že sa musia porozprávať a priznala, že hoci ho miluje, má pocit, že sa ich sexuálny život stal monotónnym.

Prišla s návrhom

Najnovšie články