Bola závislá na jedle, pomohol jej až lockdown. Žena schudla neuveriteľných 82 kilogramov a vyzerá úžasne

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (halfofcarla)

Byť štíhly je snom mnohých žien a mužov. Tejto žene sa však podarilo schudnúť 82 kilogramov potom, čo sa bála, že sa nezmestí na stoličku v reštaurácii alebo v lietadle.

Článok pokračuje pod videom ↓

Carla FitzGerald, o ktorej informuje portál Mirror, bola závislá na jedle. Schudnúť sa jej podarilo za 14 mesiacov a kým neschudla prvých 40 kíl, nechodila poriadne ani von. 34-ročná žena začala svoju cestu v januári 2020 a počas prvého lockdownu úspešne schudla po tom, čo celý život zápasila so svojou váhou.

Bola závislá na jedle

Odkedy schudla prvých 40 kilogramov, nehanbila sa chodiť von a dokonca sa odvážila aj na výraznejšie oblečenie. Predtým chodila väčšinou len v čiernych nohaviciach a širokom svetri, teraz si dá aj sukne a šaty. Bojovala so závislosťou od jedla tak veľmi, že musela chodiť aj na terapiu. Potom sa však jej život totálne otočil.

Vyzerá úžasne

Predtým jedla neustále, vždy počas prestávky v práci a nemohla sa prestať kontrolovať. Keď išla na nákup, vždy musela zastať pri obchode, pretože už prejsť krátku vzdialenosť ju unavovalo. „Stále som sa bála, keď som mala ísť na pracovné stretnutie, pretože som mala paniku z toho, že sa nezmestím na stoličku. Cestovanie pre mňa bola tiež nočná mora, najprv som sa bála, že sa nezmestím na sedadlo a potom, že ma neobíde bezpečnostný pás.“

Teraz však na to vôbec nemusí myslieť a cíti sa maximálne slobodne. To, že sa jej podarilo schudnúť, je pre ňu obrovským krokom a pozoruje na sebe zmeny, z ktorých je unesená. Tvrdí, že má krajšiu pleť, lesklé vlasy a rozjasnené oči. Vraví však, že je stále v šoku, keď vidí svoj obraz a nechce sa jej veriť, že je to naozaj ona.

Najnovšie články