Má 25 rokov a 22 detí. Táto mamička tvrdí, že s jej manželom s deťmi ešte neskončili, neuveríte, koľko ich chcú

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (batumi_mama)

Mamička má 22 detí a tvrdí, že v dohľadnej dobe neplánuje spomaliť. So svojím partnerom ich plánujú mať aj viac ako 80.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Christina Ozturk a jej manžel Galip sú rodičmi 22 detí, pritom prvé privítali, keď mala 17 rokov. Teraz má 25 a 21 detí bolo na svete privítaných prostredníctvom náhradnej matky, čo je krok, ktorý Christina podstúpila, aby mohla mať najviac detí za čo najkratší čas. Pre MailOnline minulý rok povedala, že by chcela mať až 105 detí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Je v prvom rade mamou

„Som stále s deťmi a robím všetky veci, ktoré mamy bežne robia,“ povedala. Taktiež dodala, že je veľmi prísna a majú svoj režim, pokiaľ ide o starostlivosť o deti. Všetky jej deti idú spať o 20:00 a vstávajú o 6:00. Samozrejme, má aj pomoc pestúnok, ktoré život jej detí zaznamenávajú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Deti prostredníctvom náhradnej matky

„Pred šiestimi rokmi som porodila svoju najstaršiu dcéru Viku. Ostatné deti sú geneticky naše, ale vynosili ich náhradné matky,“ povedala. Jej manžel dodal, že Christina má stále na perách úsmev, je tajomná a vždy videl, aké má čisté a láskavé srdce. Pár chcel mať spočiatku jedno dieťa každý rok, ale Christina si čoskoro uvedomila, že jej telo to nezvládne, preto sa obrátili na náhradné matky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Problémy s manželom

Jedno takéto materstvo ich pritom vyjde 10-tisíc dolárov. Galip bol pritom v máji zatknutý pre obvinenia z prania špinavých peňazí a falšovania dokumentov. „Je ťažké hovoriť o niektorých každodenných veciach a radostiach, keď sú všetky myšlienky ďaleko a zaneprázdnené čakaním na môjho manžela, aby sa vrátil k nám domov. Chcem vám však poďakovať za podporu a milé slová.“