Muž zamkol svoju priateľku na tri hodiny v kúpeľni. Tvrdil, že smrdí, to však nie je všetko

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena si myslela, že jej priateľ je najmilší muž na svete. Nikdy by si preto nemyslela, že sa ocitne v tejto situácii. Tri hodiny bola zamknutá v kúpeľni.

Článok pokračuje pod videom ↓

20-ročná žena vysvetlila, že s 27-ročným priateľom boli spolu dva roky a nikdy sa k nej nezachoval zle. Bol milý a nikdy nemal problém s tým, ako vonia, nezvyšoval na ňu hlas a už vôbec si nepresadzoval svoje počas hádky tým, že ju zamkol v kúpeľni. Žena zo zúfalstva zavolala políciu, za čo sa neskôr mužovi ospravedlnila a teraz chce zistiť, či sa zachovala správne. Píše o tom Boredpanda.

Foto: Pexels

Smrdela ako káva

Žena vysvetlila, že študuje na vysokej škole a práve mala skúškové obdobie. Rozhodla sa preto študovať s priateľmi v neďalekej kaviarni. V sobotu sa zišla so svojou najlepšou kamarátkou, ktorá je zároveň jej spolubývajúca, a od rána strávili niekoľko hodín štúdiom. Žena nakoniec odišla ako prvá a oznámila kamarátke, že v ten deň prespí u priateľa.

Keď však prišla k nemu domov, privítal ju slovami, že smrdí ako káva a on neznesie tento pach, takže by sa mala hneď prezliecť. Tvrdil však, že jej smrdia aj vlasy a mala by si ich umyť. Žena si myslela, že jeho požiadavka je hlúpa a hoci so sebou mala náhradné oblečenie, keďže u neho chcela prespať, neplánovala ho využiť hneď. Keď odmietla, začala sa hádka a ona mu nakoniec povedala, nech s tým prestane, lebo inak odíde.

Muž ju však schytil za ramená a odvliekol do kúpeľne, kde ju zamkol. Žena búchala na dvere, no on jej povedal, že ju nepustí, kým si neumyje vlasy. Takmer hodinu sa s ním hádala cez dvere a prosila ho, aby otvoril dvere. Keď to nefungovalo, rozhodla sa podvoliť a osprchovala sa. Ani to však nepomohlo a on ju stále nechcel pustiť z kúpeľne.

„V tom momente som už plakala, pretože ma neskutočne bolela hlava a chcela som sa dostať von, lebo som sa začínala cítiť klaustrofobicky,“ vysvetlila žena.

Zavolala políciu

Najnovšie články