Má 40, no vyzerá na 20 a tvrdí, že za svoju postavu vďačí banánom. Táto žena schudla takmer 20 kíl

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (freeleethebananagirl)

Dnešná doba dáva obrovský priestor rôznym diétam. Vždy je potrebné pamätať na to, že každé telo je iné a niekomu diéty viac poškodia. To však podľa všetkého nie je prípad Leanne Ratcliffe.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje na svojej webovej stránke, vystupuje aj pod menom Freelee the Bananagirl a je austrálskou osobnosťou, funguje ako tvorca na YouTube, osobná trénerka, odborníčka na chudnutie, autorka a vegánska aktivistka. Freelee je vegánkou viac ako 12 rokov a patrí medzi najvplyvnejšie vegánky súčasnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa frugivore vegan (@freeleethebananagirl)

Schudla takmer 20 kilogramov

Je tiež autorkou niekoľkých kníh, z ktorých niektoré sa stali virálne. Je tiež odborníčkou na chudnutie a v oblasti „udržateľného“ chudnutia. Schudla takmer 20 kíl a udržala si to 10 rokov. Podľa svojich slov pomohla schudnúť mnohým ženám. Vo svojich videách naráža na nezdravé diéty, ktoré presadzujú nevzdelaní ľudia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa frugivore vegan (@freeleethebananagirl)

Zjedla 50 banánov za jeden deň

Virálnou sa stala v roku 2019, kedy sa venovala recenziám na rôzne diéty a keď zverejnila, čo za deň zje, stala sa jedným z najsledovanejších vegánskych kanálov. Jej strava sa skladá hlavne z ovocia a nakrútila aj video, kde zjedla raz až 50 banánov za deň, čím si získala pozornosť mnohých kritikov. Jej fyzické výsledky však podľa jej slov hovoria za všetko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa frugivore vegan (@freeleethebananagirl)

Má 41 rokov a podľa mnohých ľudí vyzerá o 20 rokov mladšie. Ako mladá skúšala rôzne diéty, ktoré ju viedli k poruchám príjmu potravy, ktoré našťastie prekonala. Väčšina jej vzdelania pochádza z vlastného výskumu a skúseností. V roku 2017 sa presťahovala do džungle v Južnej Amerike, kde žila „mimo siete“ so svojím partnerom. Od roku 2019 žije v Queenslande v Austrálii.