V lietadle žena rozplakala malé dievčatko, no ľudia sú aj tak na jej strane. Pochopíte to aj vy

Nikoleta Kottešová

Foto: unsplash

Ľudia zaplavili ženu na sociálnej sieti Reddite podpornými komentármi po tom, ako zverejnila svoj príbeh z lietadla. Žena totižto poprosila malé dievčatko, aby sa presunulo z jej sedadla, ktoré mala rezervované.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dospelý človek rozplakal malé dieťa. Pýtate sa, prečo by sa jej ľudia mali zastávať? Nerobme unáhlené závery. Pokiaľ ide o lietadlá a diaľkové lety, platia isté pravidlá – najmä ak ste minuli ďalšie peniaze za rezerváciu konkrétneho miesta, napísal portál Tyla.

Sedadlo mala rezervované

22-ročná žena nastúpila do lietadla a zistila, že na jej mieste pri okne sedí malé dievčatko. Otec dieťaťa nebol veľmi nadšený, keď ho žena požiadala, aby svoju dcéru premiestnil. Žena sa na sociálnej sieti Reddit zdôverila, pričom na úvod napísala:

„Som ja tá zlá?“  Pokračovala: „Čakal ma deväťhodinový let a cestujem sama. Opustiť rodinu bolo tentoraz ťažké a celý deň som plakala a plakala. Na let som mala rezervované miesto pri okne a tešila som sa naň. Keď som tam prišla, na mojom mieste sedelo dieťa a na prostrednom sedadle jeho otec. Pozrela som sa na otca a ukázala som na miesto pri okne so slovami, že je to moje miesto a očakávala som, že sa posunie. On sa na mňa pozrel a povedal, že je to dieťa a ukázal na sedadlo pri uličke s návrhom, aby som si sadla tam.“ 

Foto: unsplash

Rozplakala dievčatko

Žena sa presunula na sedadlo pri uličke, ale potom napísala správu svojej rodine. Otec jej zavolal a presvedčil ju, aby požiadala o vrátenie svojho sedadla, pretože zaň zaplatila. Žena pokračovala:

„Následne som to povedala otcovi dievčaťa a on dcéru požiadal, aby sa presunula. Začala plakať a ja som sa cítila strašne, ale môj otec mi povedal, aby som si stála za svojím. Dievča sa presunulo a sedí uprostred, ja som na svojom mieste, ale sedím posunutá dozadu, aby videla von oknom. Jej otec vyslovil jednu či dve uštipačné poznámky o tom, že chcem svoje miesto. Tak som len chcela vedieť, či som ja tá zlá, keď trvám na tom, aby som sedela na svojom mieste?“

Foto: unsplash

Ľudia ju podporili